MENU

Balet Národního divadla

RepertoárProgram a vstupenky
 • Balet Stavovské divadlo

  Valmont

  V listopadu ve Stavovském divadle

  Více o inscenaci
 • Balet Hudební divadlo Karlín

  Romeo a Julie v Karlíně!

  Hrajeme v říjnu a listopadu

  Koupit vstupenky

16. 10. 2017

HOVORY S ...TIMELESS již 18. 10.

TIMELESS - Serenade / Separate Knots / Le Sacre de printemps Chcete se dozvědět více o vzniku celé inscenace? Přijďte na Novou scénu ve středu 18. 10. v 15.00! Umělecký šéf Baletu ND FILIP BARANKIEWICZ vysvětlí svůj záměr, ideje a pozadí vzniku své první premiéry v čele Baletu ND, tvůrce a repetitoři tří choreografií představí jednotlivá díla.

.

V živém rozhovoru s VÁCLAVEM JANEČKEM (dramaturgem Baletu ND) uvidíte EMANUELA GATA - světoznámého izraelského choreografa, který vytvořil nový opus Separate Knots pro náš baletní soubor, NANETTE GLUSHAK – slavnou primabalerínu neméně věhlasného souboru American Ballet Theatre, která pracovala s Georgem Balanchinem a připravila choreografii Serenade nebo BRONWEN CURRY – specialistku na nastudování děl amerického choreografa Glena Tetleyho na celém světě.
Setkání bude vedeno anglicky se simultánním překladem do českého jazyka.

 

Vstup je zdarma


9. 10. 2017

Slavnostní premiéra TIMELESS se blíží.

Na našich baletních sálech se právě zkouší tři choreografie. Každá má svou specifickou dynamiku i charakter. Výbušné Svěcení jara, elegantní Serenáda pro milovníky klasického baletu a intimní Seperate Knots vytvořené přímo pro soubor Baletu ND. Nenechte si ujít toto jedinečné setkání s tancem.


18. 9. 2017

Magický vizuál k premiéře Timeless je tu!

Premiéra Timeless (20. 10.) si již obléká svůj kabát. Vizuál vytvořil spolu s tanečníky Baletu ND fotograf Pavel Hejný. Jak se vám líbí?