MENU

Slevy

Přehled základních slev

  • 20 % sleva na dopolední a odpolední představení pro děti do 15 let (nárok na slevu se prokazuje pouze hledištnímu personálu před vstupem do divadla, nikoli při nákupu)
  • 50 % sleva pro seniory ve věku 65+ na vyhrazená místa v hledišti na všechna představení ND; sleva platí na tato místa: Národní divadlo a Stavovské divadlo – 1. a 2. galerie, Nová scéna – místa na pravém a levém kraji hlediště, resp. do celého hlediště pro představení hraná s redukovaným hledištěm (Činohra), Hudební divadlo Karlín – místa v 5. kategorii (vnější boky na 1. balkonu, vnější boky na 2. balkonu – řady 1–4, řady 5–6 na 2. balkonu). Na jeden průkaz lze zakoupit 2 vstupenky (senior a doprovod).
  • 50 % sleva pro studenty, mladé diváky do 26 let a držitele průkazu ITIC na vstupenky na 1. a 2. galerii v Národním a Stavovském divadle, na Nové scéně na místa v pravém a levém kraji hlediště pro představení Laterny magiky, Baletu a Opery, a do celého hlediště na Nové scéně pro představení Činohry, v Hudebním divadle Karlín na místa v 5. kategorii (vnější boky na 1. balkonu, vnější boky na 2. balkonu – řady 1–4, řady 5–6 na 2. balkonu). Na jeden průkaz lze zakoupit nejvýše 1 vstupenku.
  • 50 % sleva pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P (na jeden průkaz lze zakoupit nejvýše 1 vstupenku, na průkaz ZTP/P nejvýše 2 vstupenky, z toho 1 vstupenka je pro průvodce)
  • jednotná cena 100 Kč nebo 150 Kč pro studenty konzervatoře a dalších uměleckých a uměnovědných oborů SŠ a VŠ na určenou část hlediště; ND si vyhrazuje právo na uznání/neuznání slevy v závislosti na obchodních a provozních potřebách; slevu lze uplatit na místa: 2. balkon, 1. a 2. galerie v Národním divadle a ve Stavovském divadle, místa ve 4. a 5. kategorii v Hudebním divadle Karlín a na všechna místa na Nové scéně; tyto vstupenky nelze rezervovat a lze je zakoupit nejdříve 30 minut před představením
  • 30 % sleva pro držitele abonentních karet České filharmonie na představení z repertoáru ND (pro uplatnění slevy je nutné se prokázat platnou abonentní vstupenkou ČF, na jednu abonentní vstupenku lze zakoupit nejvýše 2 zlevněné vstupenky)
  • sleva pro členy Mecenášského klubu ve vybraných kategoriích na 1 vstupenku ve výši odpovídající věku mecenáše, pokud je vstupenka zakoupena v den narozenin mecenáše; více informací o výhodách členů Mecenášského klubu ND najdete zde

Všechny výše uvedené slevy se automaticky nevztahují na pronájmy a představení hostujících souborů.

Uvedené slevy platí na scéně Hudebního divadla Karlín pouze na představení Národního divadla. Nikoliv na vlastní produkci HDK.

Všechny výše uvedené slevy nelze kombinovat mezi sebou nebo s výhodami Karty věrného diváka a nelze je uplatnit pro místa na stání a pro místa se sníženou viditelností v Národním a Stavovském divadle.

Slevy lze uplatnit při nákupu vstupenek v pokladnách Národního divadla. Při online nákupu je možné uplatnit pouze ty slevy, které lze v obsahu košíku navolit funkcí „Vybrat slevu“.

Předplatné

Předplatné je balíček několika představení rozložených do divadelní sezony za cenu o 20–50 % nižší než při běžném prodeji. V průběhu roku je předplatné vypisováno dvakrát. Forma předplatného na celou divadelní sezonu (v prodeji březen–květen) nebo na půl sezony (Vánoční předplatné je v prodeji listopad–prosinec). Předplatné garantuje vlastní místo na všechna představení, možnost navštívit i běžně vyprodané tituly, další nabídky zvýhodněných vstupenek v průběhu sezony, ad.

Více o předplatném

Mimořádné nabídky

V průběhu sezony jsou mimořádně vyhlašovány slevy na některá představení. Pravidelné informace o mimořádných nabídkách můžete zdarma získávat, pokud se zaregistrujete k odběru našeho newsletteru. Vyplnit přihlášku.

Odpolední přestavení

Odpolední představení se prodávají za nižší ceny.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.