MENU

Objednávka

Hromadné objednávky, fakturace a FKSP

Objednávky vstupenek přijímáme nejpozději 14 dnů před představením (platby na dobírku nejpozději 21 dnů před představením).
Všechny doručené objednávky jsou závazné. Po potvrzení objednávky a vystavení platebního dokladu nelze provádět storno, měnit počet a kategorii vstupenek, či termín představení.

Zvláštní režim u vybraných představení

U titulů Audience u královny, Labutí jezero, Kylián - Mosty času, Louskáček - Vánoční příběh a Kytice platí po celou dobu předprodeje zvláštní režim (vstupenky nelze rezervovat, platit bankovním převodem či dobírkou). 

Objednávkový formulář


Způsob platby a převzetí vstupenek

(Kde nás najdete?)

Doručení vstupenek


Fakturační údaje

Na Váš e-mail budou zaslány detaily o objednávce.

50 % sleva pro ZŠ, SŠ a VŠ na vyhrazená místa v hledišti: Národní divadlo a Stavovské divadlo – 1. a 2. galerie, Nová scéna – místa na pravém a levém kraji hlediště, resp. do celého hlediště pro představení hraná s redukovaným hledištěm (Činohra), Hudební divadlo Karlín – místa v 5. kategorii (vnější boky na 1. balkonu, vnější boky na 2. balkonu – řady 1–4, řady 5–6 na 2. balkonu). Platí na hromadné školní objednávky od 10 kusů. Lze uplatnit pouze na základě potvrzení od školy, které musí obsahovat název a adresu školy, počet žáků a pedagogického doprovodu, podpis a razítko školy.

50 % sleva na vyhrazená místa v hledišti: Národní divadlo a Stavovské divadlo – 1. a 2. galerie, Státní opera – 2. balkon postranní místa, Nová scéna – místa na pravém a levém kraji hlediště, resp. do celého hlediště pro představení hraná s redukovaným hledištěm (Činohra). Pro uplatnění slevy je nutné předložit průkaz prokazující věk / ITIC průkaz. Na jeden průkaz lze zakoupit jednu vstupenku se slevou. Nárok na slevu se uplatňuje při vstupu do divadla.

20 % sleva na dopolední a odpolední představení pro děti do 15 let. Nárok na slevu se uplatňuje při vstupu do divadla.

50 % sleva na 2 vstupenky (senior s doprovodem) na vyhrazená místa v hledišti: Národní divadlo a Stavovské divadlo – 1. a 2. galerie, Nová scéna – místa na pravém a levém kraji hlediště, resp. do celého hlediště pro představení hraná s redukovaným hledištěm (Činohra). Pro uplatnění slevy je nutné předložit průkaz prokazující věk. Nárok na slevu se uplatňuje při vstupu do divadla.

50 % sleva do celého hlediště (na jeden průkaz lze zakoupit nejvýše 1 vstupenku, na průkaz ZTP/P nejvýše 2 vstupenky, z toho 1 vstupenka je pro průvodce). Pro uplatnění slevy je nutné přiložit kopii průkazu.


Další požadavky

Zde můžete uvést například bližší požadavky na umístění, nebo požadovaný text na fakturu v případě úhrady přes FKSP.


Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami Národního divadla
a se zpracováním osobních údajů výhradně pro potřeby Národního divadla.
Vaše objednávka bude zpracována do 24 hodin. Pokud neobdržíte odpověď,
kontaktujte nás prosím telefonicky. Objednávky se vyřizují v pracovní dny od 9 do 17 hodin.


Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.