Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Předplatné a věrnostní programy

Karta věrného diváka

Staňte se majiteli věrnostní karty, odměníme vás za vaše návštěvy divadla

Předplatné

Předplaťte si svá oblíbená sedadla na celou sezonu nebo věnujte skupinu vybraných představení jako dárek

Vstupenkové balíčky

Nechcete se příliš dopředu zavazovat? S tematickými vstupenkovými balíčky nemusíte, termíny představení si navíc sami vyberete

Moje předplatné

Vyberte si minimálně dvě představení či koncerty z našeho programu a sestavte si tak své vlastní předplatné

Základní informace

Kvůli důsledkům pandemie koronaviru bohužel nelze nabídku předplatného na sezonu 2021/22 dokončit. Vládní opatření, zejména omezená kapacita hledišť a povinné rozestupy mezi diváky, způsobují, že Vám nedokážeme garantovat Vaše stálá místa v hledištích.  

Všechna neodehraná představení ze sezony 2020/21 jsou zrušena bez vypsání náhradních termínů a vracíme za ně vstupné. Přejete-li si zaslat peníze převodem, vyplňte formulář. Zakoupili-li jste své abonentky v pokladně, můžete zažádat o vrácení peněz po předložení abonentek přímo v hlavní pokladně na Nové scéně.

Představení, která jsme pro Vás nemohli odehrát, Vám budeme průběžně nabízet během celé příští sezony za zvýhodněnou cenu. Každý měsíc budeme posílat e-mailový newsletter s nabídkou představení na 3 měsíce předem. Vstupenky bude možné zakoupit on-line i v pokladnách. Nemusíte se tak vázat na mnoho měsíců dopředu, a přesto si budete moci představení užít s výhodami předplatného. 

O svá sedadla v hledištích ale úplně nepřijdete, nemusíte se obávat. Na sezonu 2022/23 Vám je opět zarezervujeme, až budeme připravovat nové předplatitelské skupiny. Bližší informace budeme oznamovat počátkem roku 2022.

Věříme, že nastalou situaci pochopíte a budete se těšit na naše představení stejně tak, jako my na Vaši návštěvu a společné divadelní zážitky.

Výhody předplatného

S předplatným si zajistíte vstupenky na žádaná představení o několik měsíců před zahájením běžného prodeje a získáte další výhody:

• předplatné je přenosné, můžete ho půjčit nebo darovat
• cenové zvýhodnění oproti běžným vstupenkám, a to až do výše 40 %
• po předchozí domluvě možnost výměny jednoho termínu na stejné představení (dle disponibility)
• 30% sleva na koncerty České filharmonie
• speciální slevový kupon ve výši 30 % pro předplatitele na další libovolné představení Národního divadla
• stejné místo v hledišti při více představeních v jednom sále
• bezplatné lektorské úvody k představením a speciální akce pro předplatitele
• zasílání čtvrtletního elektronického zpravodaje pro předplatitele
• přenos stejných míst v sálech do další sezony

Kontaktuje nás

Předplatné Národního divadla

po–pá 10–18

doporučujeme kontaktovat nás e-mailem