Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Předplatné

Kvůli důsledkům pandemie koronaviru bohužel nelze nabídku předplatného na sezonu 2021/22 dokončit. Vládní opatření, zejména omezená kapacita hledišť a povinné rozestupy mezi diváky, způsobují, že Vám nedokážeme garantovat Vaše stálá místa v hledištích.  

Všechna neodehraná představení ze sezony 2020/21 jsou zrušena bez vypsání náhradních termínů a vracíme za ně vstupné. Přejete-li si zaslat peníze převodem, vyplňte formulář. Zakoupili-li jste své abonentky v pokladně, můžete zažádat o vrácení peněz po předložení abonentek přímo v hlavní pokladně na Nové scéně.

Představení, která jsme pro Vás nemohli odehrát, Vám budeme průběžně nabízet během celé příští sezony za zvýhodněnou cenu. Každý měsíc budeme posílat e-mailový newsletter s nabídkou představení na 3 měsíce předem. Vstupenky bude možné zakoupit on-line i v pokladnách. Nemusíte se tak vázat na mnoho měsíců dopředu, a přesto si budete moci představení užít s výhodami předplatného. 

O svá sedadla v hledištích ale úplně nepřijdete, nemusíte se obávat. Na sezonu 2022/23 Vám je opět zarezervujeme, až budeme připravovat nové předplatitelské skupiny. Bližší informace budeme oznamovat počátkem roku 2022.

Věříme, že nastalou situaci pochopíte a budete se těšit na naše představení stejně tak, jako my na Vaši návštěvu a společné divadelní zážitky.

Předplatné je skupina představení sestavených do celku podle žánru, tématu či zaměření prodávaná v předstihu exkluzivně pro abonenty.

  • Celosezonní předplatné obsahuje představení v průběhu celé divadelní sezony, tedy od září do června. Stávajícím předplatitelům nabízíme přednostní nákup abonmá a rezervujeme jejich místa v hledištích. Pokud v předchozí sezoně jejich předplatné v některé budově nebylo, je třeba si místa v sále vybrat.
  • Vánoční předplatné bývá v prodeji od konce listopadu do termínu prvního představení každé skupiny nebo do vyprodání míst a obsahuje představení druhé části divadelní sezony (duben-červen). Je vhodné jako dárek pro Vaše bližní i obchodní partnery.

Celosezonní předplatné 2020/2021 - brožura

Výhody předplatného

S předplatným si zajistíte vstupenky na žádaná představení o několik měsíců před zahájením běžného prodeje a získáte další výhody:

• předplatné je přenosné, můžete ho půjčit nebo darovat
• cenové zvýhodnění oproti běžným vstupenkám, a to až do výše 40 %
• po předchozí domluvě možnost výměny jednoho termínu na stejné představení (dle disponibility)
• 30% sleva na koncerty České filharmonie
• speciální slevový kupon ve výši 30 % pro předplatitele na další libovolné představení Národního divadla
• stejné místo v hledišti při více představeních v jednom sále
• bezplatné lektorské úvody k představením a speciální akce pro předplatitele
• zasílání čtvrtletního elektronického zpravodaje pro předplatitele
• přenos stejných míst v sálech do další sezony

Kontaktuje nás

Předplatné Národního divadla

po–pá 10–18

Z důvodů vládních nařízení doporučujeme kontaktovat nás e-mailem.