MENU

Michaela Tomešová

Narodila se v květnu roku 1991 a od malinka navštěvovala různé zájmové kroužky od baletu přes dramaťák, zpěv, latinsko-americké tance až po flétnu či klavír. Pravidelně vyhrávala recitační soutěž Pražské vajíčko a v šesti letech se poprvé objevila před kamerou v Bakalářích. Jako dítě hrála v seriálu O ztracené lásce, filmech Den dobrých skutků, Deník šílené manželky či Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko.Po zakládní škole pro ni byla konzervatoř jasná volba. V době studií natáčela seriály Ordinace v růžové zahradě (TV NOVA,), Kriminálka Anděl (TV NOVA) či seriál Terapie (HBO) a působila v divadelním souboru Nová generace.

V roce 2012 dostudovala Pražskou konzervatoř, obor hudebně-dramatický. (Profesoři zpěvu: Tomáš Trapl a Petra Kohoutová, herectví: František Laurin a Johana Tesařová)

Divadelní praxe: Od roku 2010 působí v Divadle Kalich v muzikálech Robin Hood (komorná Kitty, Lady Marianna), Osmý světadíl (hl. postava Jana), Pomáda (Rizzo), Mauglí (Rashmí), Horečka sobotní noci (Anette), Atlantida (Sofia), Mimi v muzikálu RENT v Divadle Na Prádle v anglickém i českém jazyce a opereta Mamzelle Nitouche (titulní role) v Divadle F. X. Šaldy v Liberci. 

V současné době ji diváci mohou vidět v seriálu Ulice (TV NOVA) nebo v kulinářském pořadu pro děti Draci v hrnci (ČT).

Michaela Tomešová účinkuje v inscenacích

SEZONA 2019/2020

Repertoár

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.