Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Průzkumníci ND

kroužek pro mladé zvědavce ve věku 12-14 let

ND+
Národní jinak
Děti 12–14 let
Kurz

Základní informace

Nastudování

v češtině

Místo setkání

Skupina se bude vždy scházet na provozní vrátnici budovy B, Ostrovní ulice 1.

Kroužek pro mladé zvědavce ve věku 12-14 let. Společně prozkoumáme Národní divadlo podle zájmů účastníků a o výsledky našeho průzkumu se podělíme s veřejností.

Společně s lektorkou ND+ si účastníci stanoví témata a otázky, které je v souvislosti s Národním divadlem zajímají. V průběhu roku se budou věnovat jejich zpracování, ať už výtvarnými či divadelními prostředky, či formou krátkých videí.

Postupně prozkoumají různé divadelní i provozní budovy ND a pro přesuny mezi objekty budou využívat MHD. Výsledek kurzu bude veřejnosti představen na konci divadelní sezony. 

Délka kurzu: 10 setkání v průběhu divadelní sezony říjen 2022 -červen 2023, každé v délce ca. 4 hod. (přesné termíny budou stanoveny až po dohodě se všemi účastníky)
Cílová skupina:
mladiství ve věku 12-14 let
Minimální kapacita:
10 osob
Maximální kapacita:
12 osob
Cena kurzu:
2300,-Kč/osobu
Sraz:
Skupina se bude vždy scházet na provozní vrátnici budovy A, Ostrovní ulice 1. V tomto objektu budou mít průzkumníci svou základnu v kanceláři ND+ programů.
Uzávěrka písemných přihlášek je 16. září 2022.
Na motivační dopis od zájemců se těší lektorka ND+ Lenka Hubáčková. 


1. ročník Průzkumníků v ND se uskutečnil v během divadelní sezony 2019/2020.
Fotografie ukazují výtvarné zpracování kvízu k různým budovám ND, který byl vystaven v historické budově ND ve foyeru 1. galerie. 

Audiokvíz, který výstavu doplňoval je k poslechu ZDE.

Foto a video galerie

    Sdílet na sociálních sítích