Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Po stopách Franze Kafky

procházka po zákoutích staré židovské Prahy, která byla Kafkovi inspirací

ND+
Balet
Procházka
Ke vstupence

Základní informace

Začátek komentované procházky

před Stavovským divadlem

Zveme vás na komentovanou procházku, která vám nabídne kontext Kafkových inspirací a prostředí, ve kterém spisovatel tvořil a žil a která vás navnadí na zhlédnutí baletního ztvárnění Kafkova Procesu v podání Baletu ND, představení, které je uváděno ve Stavovském divadle a na procházku přímo navazuje.

Franz Kafka patří k nejvýznamnějším osobnostem světové literatury 20. století. Jeho Proces se stal inspirací pro vznik inscenace Maura Bigonzettiho, kterou uvádíme na scéně Stavovského divadla.

Projdeme se po místech, která Kafku inspirovala, spletí uliček historického centra i po svébytných zákoutích staré židovské Prahy, kde tento spisovatel žil a psal. Procházku ukončíme před Stavovským divadlem, kde si povíme také o konkrétní inscenaci, jejích tvůrcích a dalších souvislostech.
Akce je zdarma ke vstupence, vybrat si můžete jakýkoliv z termínů procházky.

Začátek komentované procházky: před Stavovským divadlem

Akce je zdarma ke vstupence.

NABÍDKA PRO ŠKOLY:  Chcete-li využít speciální zvýhodněnou nabídku pro školy (představení + procházka) a získat informace o termínech a ceně vstupenek, kontaktujete prosím písemně Kateřinu Hanáčkovou.

Rezervace nutné na: balet@narodni-divadlo.cz nebo k.hanackova@narodni-divadlo.cz

V případě zájmu z řad školních či zájmových kolektivů kontaktujte: k.hanackova@narodni-divadlo.cz

Foto a video galerie

    Sdílet na sociálních sítích