Nová krev - hlavní vizuál
Činohra

Nová krev – SPEED DATING: ND YOUNG vs. ND Gold

Základní informace

Nastudování

V češtině

Upozornění

Speed Dating se uskuteční v kavárně NONA

Naši letošní sérii Speed Datingů zahájíme vydáním ND Young vs. ND Gold. Po mezigeneračním setkání režisérů a napjatém randění dramaturgů a kritiků se tentokrát na Nové scéně setkají účastnící kurzu ND Young s osobnostmi provozu Činohry Národního divadla.

Účinkující

  • 2019-2020
  • 2020-2021

O inscenaci

ND Young je program určený pro mladé lidi a středoškoláky, které zajímá divadlo a chtějí se o něm dozvědět něco víc. Během čtyřměsíčního kurzu dostali možnost zhlédnout pět inscenací z repertoáru Činohry, zúčastnili se množství debat i praktických workshopů a celou nabitou sérii zakončí právě tímto speciálním Speed Datingem. Na co se během své poutě divadlem nestihli zeptat? Co je zaujalo a co naopak rozčílilo?

Mladí návštěvníci se setkají s uměleckým šéfem Danielem Špinarem, s asistentkou režie Kateřinou Adámkovou, vedoucím jevištního provozu Stavovského divadla Petrem Stříbrným, s ekonomem Národního divadla Petrem Tošovským a s dalšími osobnostmi.

Pro diváky se bude jednat o jedinečnou příležitost potkat se s představiteli provozně obrovského divadla, kteří se málokdy setkají takto na jednom místě, a zároveň s nejmladším publikem. A třeba dojde i na vaše vlastní dotazy!