Nová krev - hlavní vizuál
Činohra

Nová krev – SPEED DATING: ND Gold vs. ND Gold

Nová scéna

Na základě nařízení vlády budou od 27. prosince všechny pokladny Národního divadla do odvolání uzavřeny.

Základní informace

Kde hrajeme

Nová scéna

Upozornění

Speed Dating se uskuteční v kavárně NONA

Další z naší tradiční série Speed Datingů bude věnován osobnostem, které se rozhodly Národní divadlo podporovat nad rámec běžného diváctví a dlouhodobě tuto instituci finančně podporují. Jedná se o naše vážené mecenáše, kteří dostanou příležitost podívat se na divadlo, které mají rádi zase z trochu jiné strany.

Účinkující

  • 2020-2021

O inscenaci

V rámci večera se budou moci seznámit s lidmi, se kterými se ještě nesetkali a ověřit si tak, že s jejich štědrostí je nakládáno smysluplně. Kde všude se promítají jejich prostředky? Kdo všechno Národní divadlo tvoří? A mají mezi třemi soubory Baletu, Činohry a Opery nějaké oblíbence?

Chtěli bychom tímto způsobem mecenášům poděkovat za jejich podporu a ukázat jim zase jinou cestou, kdo všechno stojí za tímto největším divadlem v zemi. Přijďte se podívat a poslechnout si, o čem si spolu budou zaměstnanci a mecenáši povídat a zda vzniknou nová přátelství a nové divadelní lásky!

Sdílet na sociálních sítích

Praktické informace

Kde si koupit vstupenky

Při koupi online vám na e-mail zašleme e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout na všech pokladnách.

Co si vzít na sebe?

Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.

Parkování u ND

Při návštěvě Národního divadla a Nové scény není již možné využít podzemní parking ND (vjezd z ulice  Ostrovní). Od dubna 2020 je pro veřejnost uzavřeno parkoviště pod Provozní budovou Národního divadla. Délka rekonstrukce se odhaduje na rok a půl. Důvodem oprav garáží je nejen jejich špatný stav, ale také skutečnost, že parkovací stání byla budována na menší velikost automobilů, než jaké můžeme potkávat na ulicích dnes.