Na základě nařízení vlády budou od 27. prosince všechny pokladny Národního divadla do odvolání uzavřeny.
V češtině
Nová krev: Piš Hru!Založili jsme Studio pro nové drama. Skoro rok jsme pracovali se čtyřmi dramatickými autory a autorkami. V rámci Nové krve, kde už pátý rok za sebou prověříme, jak se píšou (a čtou) nové hry, představíme vzorek naší pilné dramaticko-dramaturgické práce.
Bohuslav Martinů (a později jeho mrtvola) jsou nejživějšími figurami hry Petra Erbese. Jaké to je, vracet se domů, kam člověk nechce? Ptá se Štěpán Gajdoš. A nejintimnější otázky osobní existence v podání Ivany Myškové.
Ať žijou české dramatičky, ať žijí čeští dramatikové!
Za jejich účasti – pod režijním vedením studentek DAMU.
Sdílet na sociálních sítích
Při koupi online vám na e-mail zašleme e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout na všech pokladnách.
Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.
Při návštěvě Národního divadla a Nové scény není již možné využít podzemní parking ND (vjezd z ulice Ostrovní). Od dubna 2020 je pro veřejnost uzavřeno parkoviště pod Provozní budovou Národního divadla. Délka rekonstrukce se odhaduje na rok a půl. Důvodem oprav garáží je nejen jejich špatný stav, ale také skutečnost, že parkovací stání byla budována na menší velikost automobilů, než jaké můžeme potkávat na ulicích dnes.