ND+

ND Dialog

aneb Divácká diskuse

ND+

Vyberte datum

  březen

  pondělí 16. 3.
  21:00

  Zdarma ke vstupence na představení

  Základní informace

  Přibližná délka představení

  45 minut, bez přestávky

  Nastudování

  V češtině

  Místo konání

  foyer Nové scény

  Máte chuť po představení sdílet své zážitky s ostatními diváky? Chcete se zeptat dalších lidí, co si o zhlédnutém myslí? Máte rádi chvíli po představení, kdy můžete rozebrat, co jste viděli, a nikdo vám nenutí, co jste vidět měli? Přijďte do našeho debatního kroužku.

  O inscenaci

  Po vybraných reprízách inscenací se setkáme ve foyeru Nové scény, kam zveme ty, kteří si chtějí prostě jen popovídat (bez „dozoru“ tvůrců) o svých bezprostředních dojmech.

  Našimi lektory nenápadně moderovaná debata, v níž se rozmluví i ti docela nemluvní.

  Po závěrečném potlesku zamiřte rovnou do foeyr NS.

  Praktické informace

  Kde si koupit vstupenky

  Při koupi online vám na e-mail zašleme e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout na všech pokladnách.

  Co si vzít na sebe?

  Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.

  Parkování

  Při návštěvě Národního divadla a Nové scény je možné využít podzemní parking ND (vjezd z ulice  Ostrovní), cena za hodinu parkování je 50 Kč. Od 1. března 2020 bude pro veřejnost uzavřeno parkoviště pod Provozní budovou Národního divadla. Délka rekonstrukce se odhaduje na rok a půl. Důvodem oprav garáží je nejen jejich špatný stav, ale také skutečnost, že parkovací stání byla budována na menší velikost automobilů, než jaké můžeme potkávat na ulicích dnes.

  Při návštěvě Státní opery můžete sjet ulicí Wilsonova z levého pruhu těsně před budovou do nadzemních garáží Parking Centrum, cena za parkování činí 40 Kč za hodinu.

  U Stavovského divadla bohužel není možnost parkování, ale využít lze buď nedaleký parking u historické budovy ND, nebo hlídané parkoviště v obchodních domech Kotva (Revoluční 1/655, Praha 1) či Palladium (Na Poříčí 1079/3a, Praha 1).