MENU

Balet Nová scéna

Minus 2


Legedární izraelský choreograf Ohad Naharin v Praze!

Polské Taneční divadlo

Informace

Soubor Polského Tanečního divadla představí v jediném uvedení kultovní dílo světové choreografie, inscenaci Minus 2. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost, která se již nebude opakovat. Pouze jednou na Nové scéně.

Ohad Naharin o své inscenaci říká: "Choreografie Minus 2 je v nejobecnějším slova smyslu o rekonstrukci. Ve svých dílech beru rád kousky nebo dokonce celé části již existující díla, které předělávám do nového tvaru a vždy se tak o své práci naučím něco nového. Stejně tak tomu bylo v choreografii Minus2, která je složená z mnoha fragmentárních příběhů. V momentě, když jsem je všechny poskládal dohromady, vznikl soběstačný, soudržný tvar."

Choreografie: Ohad Naharin

Asistent Choreografie: Yoshifumi Inao

Kostýmy: Rakefet Levy

Light- design: Avi Yona Bueno

Tančí: Andrzej Adamczak, Karina Adamczak-Kasprzak, Urszula Bernat, Artur Bieńkowski, Niels Claes, Zofia Jakubiec, Katarzyna Kulmińska, Lukas Lepold, Kornelia Lech, Paweł Malicki, Małgorzata Mielech, Marcin Motyl, Karol Miękina, Jacek Niepsujewicz, Tomasz Pomersbach, Bartłomiej Raźnikiewicz, Katarzyna Rzetelska, Daniel Stryjecki, Paulina Wycichowska

Data představení

Toto představení momentálně nehrajeme.

Účinkují

Obsazení zatím není známo.