MENU

Koncert Nová scéna

Melanie Scholtz – Dreaming of Christmas


Vánoční koncertní speciál s Maranatha Gospel Choir

Informace

Hvězda talentované zpěvačky Melanie Scholtz stoupá prudce vzhůru a její jméno se stává pojmem nejen v rodné Jihoafrické republice, ale i po celém světě.

Tato charismatická zpěvačka se sametovým černošským hlasem je ztělesněním dokonalé harmonie vzácného člověka a mimořádného talentu. Její hvězda začala zářit již v dětství a od té doby si dokázala získat nejen laickou veřejnost, ale také okouzlila i uznávané hudebníky a kritiky. O tom svědčí jak její spolupráce s veličinami jako Al Jarreau a Joe McBride, tak i několik prestižních ocenění z oblasti nejen jazzové tvorby - Standard Bank Young Artist award 2010, Winner of Jazz á Juan Rélévation competition 2012 a další.

Hudební projev a jedinečný hlas Melanie Scholtz přináší publiku nezapomenutelné zážitky. O tom se mohli přesvědčit diváci i v České republice, kde debutovala v roce 2011 v rámci Trutnovského jazzového festivalu, stejně tak jako na dvou posledních zcela vyprodaných koncertech v legendárním pražském jazzovém klubu Reduta.

Se svým novým projektem tentokrát zamíří i do jiných než jazzových tónů a představí tradiční vánoční koledy v novém pro ni typicky podmanivém pojetí. Melanie Scholtz a její Love Apples na Nové scéně Národního divadla podpoří vynikající vokály členů Maranatha Gospel Choir a pohladí na duši každého vánočního posluchače.

Sváteční čas a koledy Holly Night, Let It Snow, Jingle Bell Rock a další v podání hvězdné Melanie Scholtz za doprovodu gospelového sboru mohou být Vánoce, o kterých jste snili.

www.melaniescholtz.com

Data představení

Toto představení momentálně nehrajeme.

Účinkují

Obsazení zatím není známo.