MENU

Nová scéna

Superstar Company


Informace

Jedná se o moderní hru, která pobaví, ale také vás chytí za srdce. Muzikál v režii Vojtěcha Lavičky byl premiérově uveden 27. 5. 2013 v divadle v Korunní ulici v Praze na Vinohradech.

Autorem hudby je mladý romský hudební skladatel Tomáš Kačo. Námět vyšel od známého scénáristy a textaře Jana Krůty, který se spolu s Vojtěchem Lavičkou a Pavlínou Matiovou podílel i na scénáři a některých textech písniček. Zpívá se většinou v romštině a autorem romských textů je Emil Baláž - člen romského souboru ČIilágos. Choreografii vytvořil tanečník a choreograf Michal Šaray. V tomto muzikálu se mezi romskými studenty Mezinárodní konzervatoře Praha představí známé osobnosti jako jsou například: Valérie Zawadská, Lucie Kožinová, Filip Cíl, Martina Balogová. Mezi studenty Mezinárodní konzervatoře Praha se objevují také zvučná jména. Například Jan Bendig, Eva Burešová, Pavlína Matiová a další.

Děj muzikálu pojednává o bývalých soutěžících talentových soutěží, které osloví jistý režisér a chce jim dát první a poslední šanci. Sám je na tom dost bídně, ale věří, že to s těmito "superstár" dotáhne do Lucerny, nebo třeba na Brodway. Odehraje se zde několik love story, nějaká ta intrika a jak to všechno dopadne? Přijďte se podívat na některá z našich představení.

Obsazení:

Režisér: Filip Cíl

Správcová: Valérie Zawadská / Lucie Kožinová

Honza: Jan Bendig / Filip Cíl

Maruška: Mária Bikarová / Eva Burešová

Máma: Pavlína Matiová

Producent: Vojtěch Lavička

Přítelkyně producenta: Martina Balogová

Bonzačka Jitka: Jitka Matiová

Viki: Eva Burešová

Kristián: Roman Hanák

Qído: Radek Molnár

Mocemoc: Michal Šaray

Boxer: Marcel Buka /Roman Mátl

Demi: Kristina Hasíková

Iva: Pavlína Danková

Vstupné: plné 150 Kč, studenti 100 Kč

Vstupenky je možno zakoupit v pokladně divadla

Data představení

Toto představení momentálně nehrajeme.

Účinkují

Obsazení zatím není známo.