MENU

Opera Státní opera

Silvestr v Opeře: Netopýr – Galavečer

Johann Strauss ml.

Informace

Autor libreta: Carl Haffner, Richard Genée
Dirigent: Richard Hein
Režie: Martin Otava
Scéna: Ján Zavarský
Kostýmy: Josef Jelínek
Sbormistr: Adolf Melichar
Choreografie: Zdeněk Prokeš

Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru galavečera, který letos poprvé pořádá Národní divadlo a navazuje tak na úspěšnou tradici založenou v roce 1991.

Čeká Vás prvotřídní zážitek umělecký i kulinářský, společenská setkání, novoroční přípitek s předními umělci Státní opery, nezapomenutelné kouzlo historických prostor první operní scény v České republice.

V ceně vstupenky je zahrnuto představení operety Netopýr, bohatý raut doplněný neomezenou konzumací nealkoholických i alkoholických nápojů až do 2.30 hodin 1. 1. 2016, tanec na jevišti po skončení představení a tištěný divadelní program k představení Netopýr.

Ideální směs vídeňského šarmu, humoru a nepřekonatelné radosti ze života, to jsou přednosti operety Netopýr z pera Johanna Strausse ml., která se zabydlela na jevištích takřka celého světa. Včetně operních scén: poprvé se tak stalo zásluhou Gustava Mahlera v roce 1894 v Hamburku a krátce poté i ve vídeňské Dvorní opeře u příležitosti padesátiletého jubilea Straussovy umělecké činnosti. Od té doby je Netopýr repertoárovou stálicí každého velkého operního domu.

Opereta je nastudována v německém originále a v představení jsou použity české a anglické titulky promítané nad jevištěm.

Občerstvení zajišťuje Zátiší Catering Group a.s. Náhled menu najdete v galerii dole na této stránce.

Cena za vstupenku pro 1 osobu:
Přízemí, I. balkon: 7 490 Kč
Lóže (přízemí, I. a II. pořadí): 8 990 Kč
II. balkon: 5 990 Kč

Program večera:
19.00 WELCOMEDRINK
20.00–20.50 NETOPÝR, první jednání
20.50–21.40 první přestávka
21.40–22.50 NETOPÝR, druhé jednání
SILVESTROVSKÝ PŘÍDAVEK V 2. JEDNÁNÍ
- A. Lara: Granada – Anda-Louise Bogza
- F. Lehár: (Das Land des Lächelns) Dein ist mein ganzes Herz – Tomáš Černý
- F. Loewe: (My fair lady) I could have danced all night – Jana Sibera
- Kankán
22.50–23.20 druhá přestávka
23.20–23.59 NETOPÝR, třetí jednání
24.00–00.20 PŮLNOČNÍ PŘÍPITEK S UMĚLCI
00.21–02.30 TANEC NA JEVIŠTI V DOPROVODU ORCHESTRU

Hromadné objednávky, fakturace, firemní zákazníci: V případě zájmu o obchodní spolupráci při prodeji vstupenek, o rezervování většího počtu vstupenek, a/nebo o platbu na fakturu se obraťte na Oddělení objednávek obchodního odboru ND, Lucie Sedláčková, tel. +224 901 380, e-mail l.sedlackova@narodni-divadlo.cz, případně objednavky@narodni-divadlo.cz. Poradíme Vám, domluvíme s Vámi podmínky spolupráce, případně Vám doporučíme spolupráci s některým z našich smluvních prodejců

Data představení

Toto představení momentálně nehrajeme.

Účinkují