MENU

Činohra Nová scéna

Nová krev - SPEED DATING ND YOUNG vs. ND GOLD


Zdarma

Informace

Představení se koná v Café Nona

Toto představení je bez anglických titulků

Naši letošní sérii Speed Datingu zakončíme speciálním třetím vydáním ND Young vs. ND Gold. Po mezigeneračním setkání režisérů a napjatém randění dramaturgů a kritiků se tentokrát na Nové scéně setkají účastnící kurzu ND Young s osobnostmi provozu Činohry Národního divadla.

ND Young je program určený pro mladé lidi a středoškoláky, které zajímá divadlo a chtějí se o něm dozvědět něco víc. Během čtyřměsíčního kurzu dostali možnost zhlédnout pět inscenací z repertoáru Činohry, zúčastnili se množství debat i praktických workshopů a celou nabitou sérii zakončí právě tímto speciálním Speed Datingem. Na co se během své poutě divadlem nestihli zeptat? Co je zaujalo a co naopak rozčílilo?

Mladí návštěvníci se setkají s uměleckým šéfem Danielem Špinarem, dramaturgem Janem Tošovským, s členy hereckého souboru Pavlou Beretovou a Ondřejem Pavelkou, s Kateřinou Ondrouškovou z PR, asistentkou režie Kateřinou Adámkovou, vedoucím jevištního provozu Stavovského divadla Petrem Stříbrným, s Janou Tycovou z obchodního oddělení a Stanislavem Hrdličkou, vedoucím odboru výroby a dekorací v Ateilérech a dílnách Národního divadla.

Pro diváky se bude jednat o jedinečnou příležitost potkat se s představiteli provozně obrovského divadla, kteří se málokdy setkají takto na jednom místě, a zároveň s nejmladším publikem. A třeba dojde i na vaše vlastní dotazy!

Data představení

Toto představení momentálně nehrajeme.

Účinkují

Obsazení bude oznámeno.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.