MENU

Mimořádná akce Nová scéna

ND Talks: Proč potřebuje divadlo PR?


Zdarma

Informace

PR neboli Public relations. Termín, který si do češtiny můžeme přeložit jako vztahy s veřejností, je podle jedné z oficiálních definic „soustavnou dlouhodobou činností, která si klade za cíl oboustrannou komunikaci mezi širokou veřejností a institucí“. Je těžké si pod těmito slovy představit konkrétní práci, která mnohdy vyžaduje operativnost, připravenost na stále nové výzvy. A hlavně cit pro tep doby. V této debatě nás bude zajímat, proč i divadla potřebují své PRisty a jaké jsou dnešní výzvy ve stycích s veřejností.

V únorovém vydání ND Talks se budete moci seznámit se čtyřmi zajímavými PRisty, kteří každý pracují pro zcela odlišné typy divadel. Na Nové scéně se skrze jejich PR představitele sejde Studio Hrdinů, Jatka 78 a samozřejmě Činohra Národního divadla.

Celou debatu bude moderovat Jiří Sedlák, který se PR věnuje už pěknou řádku let a kromě divadla má zkušenosti s největšími akcemi v této zemi, jako například festival Colours of Ostrava nebo Letní letná.

Jak se liší práce s médii a vztahy s veřejností v jednotlivých divadlech? Jaké jsou dnešní nástroje k navazování vztahů s veřejností? A jak se případně proměnila náplň aktivit našich hostů v průběhu jejich kariéry s bouřlivými změnami na internetu a s nástupem sociálních sítí?

Hosté: Madla Zelenková (Studio Hrdinů), Zuzana Hošková (Jatka 78) a Kateřina Ondroušková (Činohra ND)
Moderuje: Jiří Sedlák

Data představení

Toto představení momentálně nehrajeme.

Účinkují

Obsazení bude oznámeno.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.