MENU

Činohra Nová scéna

Nová krev – SPEED DATING: REŽISÉŘI


8x2=16 režisérů. 8x8=64 minut (a možná něco navíc)

Informace

Představujeme vám zbrusu nový formát, ve kterém dostanou začínající mladí umělci a stálice na české divadelní scéně možnost zažít opravdu netradiční rendez-vous. A vy se na to budete moct dívat! Klasické rychlorandění pro nezadané se promění v setkání, ve kterém se bude sdílet tak trochu jiná láska.

Tvůrci na prahu kariéry se v jedinečném večeru setkají se zkušenými profesionály v oboru a budou moci v předem stanoveném čase položit otázky, na které se jindy nenajde příležitost. Jak vypadala vaše první premiéra? Nebo vzpomínka na ni už zapadla v propadlišti dějin? Prožíváte každou premiéru jako tu první? A vnímáme divadlo stejně, nebo se jeho pojetí pomalu ale jistě mění? Co mladí očekávají od vstupu do divadelního světa? A budou staří ochotní je přijmout? Přijďte se přesvědčit.

Jako diváci budete přihlížet mimořádnému okamžiku, kdy se výběr české divadelní scény napříč generacemi setká na jednom místě. A možná také dostanete odpovědi na některé vaše vlastní otázky.

Oslava režisérské profese a mezigenerační setkání, které nemá obdoby.

Herec: Jan Bidlas
Zasloužilí režiséři: Lída Engelová, Martin Františák, Dodo Gombár, Michaela Homolová, Miloš Horanský, Ivan Krejčí, Miroslav Krobot, Jaroslava Šiktancová
Mladí režiséři: Štěpán Gajdoš, Klára Hutečková, Kasha Jandáčková, Tomáš Loužný, Adam Skala, Marika Smreková, Ondrej Štefanák, Viktorie Vášová

Z představení je pořizován dokumentární audiovizuální záznam. Pokud si nepřejete být jeho součástí, dejte to prosím na vědomí přítomnému štábu.

Novou krev - SPEED DATING uvádíme v prostorách Café NONA ve 3. patře Nové scény.

Data představení

Toto představení momentálně nehrajeme.

Účinkují

Obsazení bude oznámeno.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.