MENU

Pražské křižovatky Nová scéna

Lippy

Bush Moukarzel, Mark O´Halloran

Dead Centre, Irsko

Informace

Po představení Vás zveme na diskuzi s tvůrci inscenace.

Tři sestry a jejich teta uzavřou dohodu – spáchají společnou sebevraždu. Nevíme, co se mezi nimi odehrálo, co si řekly a proč. Není to náš příběh…Krátce před smrtí byly dvě z nich zachyceny na průmyslové kameře. Profesionální odečítač ze rtů se pokusí zjistit, o čem se bavily, a najít tak k záhadě klíč. Vkládá jim do úst slova, která možná neřekly. Hra o čtyřech tělech, která odmítají promluvit, je strhujícím (a místy velice vtipným) pohledem na to, co je vlastně pravda. Inscenace se hrála po celé Evropě i v New Yorku. Divadelní skupina Dead Centre pracuje s multimédii, ale zároveň s momentem náhlého obratu a překvapení – jejich styl se v průběhu představení několikrát promění a divák si tak ani na minutu není jistý tím, co se bude dít.

Uvádíme v angličtině s českými titulky.

Po představení beseda s tvůrci ve foyer Nové scény.

Za podporu děkujeme Irské ambasádě v Praze a Irskému kulturnímu institutu (Culture Ireland).

Chcete si vychutnat celý festival Pražské křižovatky? Kupte si speciální festivalové předplatné a získejte tak vstupenky se slevou až 42 %.

Pro nákup vstupenek na jednotlivá představení přijďte k nám na pokladnu a ke dvěma zakoupeným představením dostanete třetí vstupenku zdarma.

Více informací o inscenaci na oficiálním webu Dead Centre

Kupte si speciální festivalové předplatné

Data představení

Toto představení momentálně nehrajeme.

Účinkují

Obsazení zatím není známo.