MENU

Balet Stavovské divadlo

Ballet Hommes Fatals


Informace

Originální soubor složený ze špičkových baletních umělců zavítá do Stavovského divadla. 29. října 2016 se uskuteční představení, ve kterém známé scény klasického baletního repertoáru a slavné virtuózní ženské role zatančí 10 mimořádných umělců - mužů.
Hlavními choreografy programu jsou Benjamin Husson, Guido Sarno a Mathias Deneux. Během komponovaného večera se představí Michal Štípa, Karel Audy, Veaceslav Burlac, Giovanni Rotolo, Guido Sarno, Mathias Deneux, Jiří Waňka, Domenico di Cristo, Benjamin Husson a Federico Ievoli.
Repertoár tvoří upravené nejznámější scény z baletů, jako jsou např. Labutí jezero, Giselle, Raymonda, Šípková Růženka, Don Quijote nebo sólo Umírající labuť.
„Labutí jezero neuvedeme v klasické podobě, jak jsou diváci zvyklí, udělali jsme novou choreografii, příběh bude trochu sarkastický s překvapivým vyústěním. Také ostatní známé variace předvedeme divákům v nečekané a originální podobě. Vybrané scény jsou vtipně vytvořené, jak po choreografické, tak herecké stránce. Diváci se mohou těšit na odlehčený humor,“ doplňuje Michal Štípa.

Data představení

Toto představení momentálně nehrajeme.

Účinkují

Obsazení zatím není známo.