MENU

Balet Stavovské divadlo

DEKKADANCERS – Žena za kultem: RELOADED


Od kolébky se rozhoupeme do sebepoznání...

Vyberte si datum představení.

Informace

Od kolébky se rozhoupeme do sebepoznání. Vytváříme si sny, ale poznáváme dřeň reality. Pěstujeme si zvyky a užíváme si i pokušení... Vše pod dohledem neviditelného muže.

Repríza 1. premiéry druhé generace DEKKADANCERS se vrací v novém outfitu, tentokrát do Stavovského divadla.

Tvůrci: Štěpán Pechar, Ondřej Vinklát, Marek Svobodník, Matěj Šust, Adam Sojka

V roce 2009 založili Tom Rychetský, Viktor Konvalinka (bývalí tanečníci a choreografové Baletu ND v Praze) a Pavel Hejný (fotograf) volné sdružení profesionálních umělců s názvem DEKKADANCERS. Vznik tohoto uskupení je logickým vyústěním touhy realizovat vlastní projekty, do kterých jsou angažováni především tanečníci Baletu Národního divadla.
Soubor byl brzy pozitivně přijat pro svůj neotřelý humor, pohybovou invenci, energii a virtuozitu a je dnes považován za jeden z předních současných tanečních souborů v České republice.
Mimo taneční představení DEKKADANCERS také vystupovali na módních přehlídkách, rockových koncertech a jiných rozmanitých akcích.
Od roku 2015 soubor znovu po krátké pauze ožívá. „Druhá generace“ je vedena Štěpánem Pecharem, Ondřejem Vinklátem, Markem Svobodníkem (tanečníci a choreografové Baletu ND v Praze) a nadále spolupracuje s Viktorem Konvalinkou a Pavlem Hejným.

Představení: 3. dubna 2016 ve Stavovském divadle

Data představení

Toto představení momentálně nehrajeme.

Účinkují

Obsazení bude oznámeno.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.