MENU

Tanec Piazzeta Národního divadla

Mezinárodní den tance


Informace

Open CLASS – baletní trénink otevřený všem, kdo mají rádi tanec.

Program 29. 4. na piazzetě ND: 14.30 – registrace 15.30 – open class 16.30 – flashmob pro děti 16.50 – poselství k MDT 17.00 – flashmob pro dospělé 17.30 – program pražských konzervatoří 18.00 – lekce swingu a tančírna 19.00 – Šípková Růženka – představení ve Státní opeře

Každoročně se po celém světě slaví Mezinárodní den tance, který je velkým svátkem tanečního umění, oslavou těla a pohybu. V České republice se bude 29. duben slavit ve více než patnácti českých a moravských městech, kde se připravuje speciální program pro veřejnost. Tančit se bude na veřejných prostranstvích, nádražích, v sálech, klubech a divadlech. V Národních divadlech v Praze a Brně se v tomto roce uskuteční velkolepá akce – setkání tanečníků na klasickém baletním tréninku pod širým nebem, kterého se zúčastní stovky tanečníků.

Mezinárodní den tance 2015 je připraven ve spolupráci s Českou televizí, která poprvé v historii vytvoří telemost mezi Národními divadly v Praze a Brně. Diváci u televizních obrazovek budou mít příležitost tančit společně s námi na i-vysílání České televize. Nabízíme vám účast na tomto setkání, ve kterém máte jedinečnou možnost „stát u tyče“ společně s profesionálními a amatérskými tanečníky a nechat se vést předními sólisty, hvězdami českého baletu a současného tance.

Uvádíme ve spolupráci s Vizí tance.

www.vizetance.cz

Data představení

Toto představení momentálně nehrajeme.

Účinkují

Obsazení bude oznámeno.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.