MENU

Předplatitelské skupiny 2014/15

Tato stránka slouží pouze majitelům předplatného na sezonu 2014/15. 

Ex - Exclusive

Skupina obsahuje 5 představení
Exkluzivní abonentní skupina přináší to nejlepší z repertoáru Národního divadla a nabízí jedinečnou příležitost, jak získat pohromadě nejčastěji vyprodané tituly. Podle námětu Soni Červené a Aleše Březiny vznikla v režii R. Wilsona působivá divadelní hra s názvem 1914 o Evropě a jejích optimistech
a pesimistech (za dozoru věčného Času). V unikátním projektu se již podruhé setká špička českého činoherního divadla se jmény určujícími směr divadla světového. La traviata mistra italské melodie Giuseppa Verdiho patří ke stálicím světového operního repertoáru. Činohra se blýskne dvěma inscenacemi – českým divadelním bestsellerem Ladislava Stroupežnického Naši furianti, kde
v hlavních rolích excelují J. Štěpnička, M. Donutil, J. Dolanský ad., a komedií Jedenácté přikázání českého herce a autora divadelních her F. F. Šamberka. Režisérem a tvůrcem osobité autorské úpravy je David Drábek, v hlavních rolích uvidíme Sašu Rašilova, Martinu Preissovou, Davida Prachaře ad. Na závěr tohoto výběrového cyklu okouzlí milovníky klasického tance La Bayadère Ludwiga Minkuse, romantický pohádkový balet o chrámové tanečnici bajadéře z exotického prostředí Indie. Režie se ujal mexický choreograf Javier Torres.

Datum Den Titul Hodina Divadlo Žánr
10. 09. 2014 středa 1914 19.00 Stavovské divadlo Činohra
07. 11. 2014 pátek La traviata 19.00 Státní opera Opera
09. 02. 2015 pondělí Naši furianti 19.00 Národní divadlo Činohra
15. 03. 2015 neděle Jedenácté přikázání 19.00 Stavovské divadlo Činohra
12. 06. 2015 pátek La Bayadère 19.00 Státní opera Balet

Cenová pásma

  • přízemí včetně předních míst v lóžích, I. balkon včetně předních míst v lóžích (Národní divadlo, Stavovské divadlo), přední místa v lóžích I. pořadí (Státní opera), střed (Nová scéna)
  • zadní místa v lóžích v přízemí, I. balkonu (1. pořadí), II. balkon včetně předních míst v lóžích (Národní divadlo, Stavovské divadlo), přední místa v lóžích II. pořadí (Státní opera), vnitřní kraje (Nová scéna)
  • zadní místa v lóžích na II. balkoně (II. pořadí), I. a II. galerie (Národní divadlo, Stavovské divadlo), II. balkon (Státní opera), vnější kraje (Nová scéna)
  • II. balkon SO postranní místa (týká se pouze skupin VŘ, SE1, SE2) 

Jednotná cena – činoherní představení (Nová scéna) 

Obchodní podmínky předplatného Národního divadla

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.