MENU

Opera Národního divadla

RepertoárProgram a vstupenky
  • Opera Stavovské divadlo

    W. A. Mozart: Don Giovanni

    9.-31. srpna

    Více informací
  • Opera Národní divadlo

    Puccini: Madama Butterfly

    9. září v Národním divadle

    Vstupenky

Ředitelka Opery Národního divadla a Státní opery


Mgr. Silvia Hroncová
s.hroncova@narodni-divadlo.cz

Umělecký ředitel Opery Národního divadla a Státní opery


Petr Kofroň
p.kofron@narodni-divadlo.cz


Hudební ředitel Opery Národního divadla


Jaroslav Kyzlink
j.kyzlink@narodni-divadlo.cz

Hudební ředitel Státní opery


Andreas Sebastian Weiser
a.s.weiser@narodni-divadlo.cz


Šéfdramaturg Opery


Mgr. Ondřej Hučín
tel.: +420 224 901 717
o.hucin@narodni-divadlo.cz

Sekretariát Opery


Ludmila Tlamichová
tel.: +420 224 901 742
l.tlamichova@narodni-divadlo.cz


Vedoucí ekonom Opery

MgA. Bohdana Malik
tel.: +420 224 901 863; +420 777 488 943
b.malik@narodni-divadlo.cz

Ekonom Opery

Mgr. Natálie Bejdová
tel.: +420 224 901 713, +420 773 121 125
n.bejdova@narodni-divadlo.cz


Ekonom Opery

Ing. Daniela Škvainová
tel.: +420 224 901 596, +420 770 125 245
d.skvainova@narodni-divadlo.cz

Ekonom Opery

Květa Slusarczyková
tel.: +420 224 901 782
k.slusarczykova@narodni-divadlo.cz


Ekonom opery

Mgr. Kateřina Gucfová
tel.: +420 224 901 290
k.gucfova@narodni-divadlo.cz

PR Opery


Mgr. Eva Sochorová
tel.: +420 224 901 852
e.sochorova@narodni-divadlo.cz


Vedoucí uměleckého provozu Opery

Helena Císařová
tel.: 224 901 752, 734 574 977
h.cisarova@narodni-divadlo.cz

Tajemnice uměleckého provozu Opery


Mgr. Dana Nekardová
tel.: 224 901 731, 736 160 292
d.nekardova@narodni-divadlo.cz


Produkční uměleckého provozu Opery

Markéta Vlčová
tel.: +420 224 901 888, +420 777 141 532
m.vlcova@narodni-divadlo.cz

Zahraniční vztahy a produkce Opery

Don Nixon
tel.: +420 224 901 861
d.nixon@narodni-divadlo.cz


Produkce


MgA. Klára Řebíčková
tel.: +420 224 901 869
k.rebickova@narodni-divadlo.cz

Produkce

Mgr. Bc. Ivo Graca
tel.: +420 224 901 862
i.graca@narodni-divadlo.cz


Produkce, předzpívání

Mgr. Růžena Brabcová
tel.: +420 732 802 152
r.brabcova@narodni-divadlo.cz

Produkce

Kateřina Breier
tel.: +420 774 577 325
k.breier@narodni-divadlo.cz


Produkce

Ivan Bierhanzl
tel.: +420 731 634 801
i.bierhanzl@narodni-divadlo.cz

Dramaturgyně Opery

PhDr. Jitka Slavíková CSc.
tel.: +420 224 901 777
j.slavikova@narodni-divadlo.cz


Dramaturg Opery

MgA. Mgr. Beno Blachut
tel.: +420 224 901 719
b.blachut@narodni-divadlo.cz

Vedoucí knihovny notových materiálů


Mgr. Matěj Dočekal
tel.: +420 224 902 592
matej.docekal@narodni-divadlo.cz


Šéfsbormistr sboru Národního divadla

Pavel Vaněk
tel.: +420 224 901 457

Šéfsbormistr sboru Státní opery

Adolf Melichar
tel.: 224 901 798


Tajemník sboru Národního divadla

Aleš Mihálik
tel.: +420 224 901 457, +420 607 830 590
a.mihalik@narodni-divadlo.cz

Tajemník sboru Státní opery

Libor Novák
tel.: +420 773 759 383
l.novak@narodni-divadlo.cz


Manažer orchestru Národního divadla

Jan Votava
tel.: +420 224 901 677
j.votava@narodni-divadlo.cz

Manažer orchestru Státní opery

Jan Kolman
tel.: +420 224 901 809
j.kolman@narodni-divadlo.cz