Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Garderobiér/ka SO

Opera Národního divadla a Státní Opera vypisují výběrové řízení na místo garderobiéra/garderobiérky SO.

Náplň práce:

  • zajišťuje kompletní servisu garderoby na dámském i pánském oddělení dle potřeb divadelního provozu;
  • připravuje kostýmy, prádlo a doplňky pro představení nebo kostýmovanou zkoušku do šaten a na jiná předem určená místa před nástupem umělců;
  • při představení nebo kostýmované zkoušce pomáhá oblékat, svlékat a ukládat kostýmy;
  • řeší náhlé defekty na kostýmech, prádle a doplňcích;
  • provádí praní, čištění a jinou údržbu kostýmů, prádla a doplňků tak, aby jejich stav odpovídal stavu při premiéře;

Přirozenou součástí práce je příjemné a profesionální vystupování a vstřícnost.

Požadujeme:

  • pracovitost, manuální zručnost, spolehlivost;
  • praxe v oborou vítána.

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek, služby dle rozpisu i o víkendech a svátcích;
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito;
  • atraktivní divadelní prostředí v centru Prahy;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na stravování formou stravovací karty;
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění (při splnění podmínek);
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas (při splnění podmínek);
  • příspěvek na dovolenou (při splnění podmínek);
  • zvýhodněné vstupenky na vybraná představení.

Nástup: 1. 9. 2022 nebo dle dohody

Bližší informace podá paní Lenka Havlíčková tel. 773 797 814.
V případě zájmu neváhejte s odpovědí a zašlete životopis na e-mail: l.havlickova@narodni-divadlo.cz.