MENU

ND+

LEDEN 2019

15. 01. | Návštěva - ND Dialog po představení
19. 01. | Malá mořská víla - dramaturgický úvod od 13:30
19. 01. | Malá mořská víla - křest DVD Malá mořská víla od 18:00
19. 01. | Malá mořská víla - autogramiáda DVD Malá mořská víla po představení
19. 01. | Zahrada - tvůrčí dílna od 16:00
20. 01. | Jsme v pohodě - dramaturgický úvod od 19:30
21. 01. | Audiowalk: F.A.U.S.T. Corporation - doprovodný program v pauze představení Faust
23. 01. | Noční sezóna - dramaturgický úvod od 18:30
24. 01. | Jonny vyhrává - dramaturgický úvod od 18:30
24. 01. | Plukovník Švec - dramaturgický úvod od 19:30
27. 01. | Baletní dílna - Labutí jezero - od 15:30
27. 01. | Baletní dílna - Timeless - od 17:00
28. 01. | Nová Atlantida - dramaturgický úvod od 19:30
28. 01. | Nová Atlantida - setkání s tvrůci po představení
30. 01. | Jonny vyhrává - dramaturgický úvod od 18:30
31. 01. | Timeless - dramaturgický úvod od 18:30
31. 02. | Popelka  - dramaturgický úvod od 18:30

ÚNOR 2019

02. 02. | Timeless - dramaturgický úvod od 18:30
03. 02. | 
Videowalk Play Maeterlinck - před představením Modrý pták od 12:00
03. 02. | Vidím nevidím  - tvůrčí dílna před představením od 16:00
03. 02. | Vidím nevidím - Seznamte se Laterna - setkání s tvůrci po představení
04. 02. | Fundus, frak a fiží - komentovaná prohlídka ve skladu kostýmů od 17:00
06. 02. | ND Café - hostem bude vedoucí údržby jevištních technologií Jiří Michálek od 17:30
06. 02. | Netrpělivost srdce - dramaturgický úvod od 18:30
06. 02. | Plukovník Švec - dramaturgický úvod od 19:30
07. 02. | Werther - dramaturgický úvod od 18:30
08. 02. | Manon Lescaut - dramaturgický úvod od 18:30
10. 02. | Popelka  - dramaturgický úvod od 18:30
13. 02. | Kouzelná země - dramaturgický úvod - Tahák pro učitele od 18:30
15. 02. | Zákoutí archivu - komentovaná prohlídka od 16:30
20. 02. | Kouzelná země - dramaturgický úvod od 18:30
20. 02. | Kouzelná země - setkání s tvrůci po představení
21. 02. | Faust - dramaturgický úvod od 18:30
21. 02. | Audiowalk: F.A.U.S.T. Corporation - doprovodný program v pauze představení Faust
21. 02. | Nová Atlantida - dramaturgický úvod od 19:30
21. 02. | Nová Atlantida - ND Dialog po představení
22. 02. | Lohengrin  - dramaturgický úvod od 18:30
22. 02. | Divadlo? Divdlo!  - tvůrčí dílna od 9:00
23. 02. | Zahrada - tvůrčí dílna od 16:00
23. 02. | Brel – Vysockij – Kryl / Sólo pro tři - dramaturgický úvod od 13:30
24. 02. | Lohengrin  - dramaturgický úvod od 18:30
27. 02. | Kytice - setkání s pedagogy v 18:30

další měsíce

BŘEZEN 2019

03. 03. | Videowalk Play Maeterlinck - před představením Modrý pták od 12:00
04. 03. | Faust - dramaturgický úvod od 18:30
04. 03. | Audiowalk: F.A.U.S.T. Corporation - doprovodný program v pauze představení Faust
04. 03. | Jsme v pohodě - dramaturgický úvod od 19:30
04. 03. | Jsme v pohodě - setkání s tvrůci po představení
05. 03. | Spalovač mtrvol - dramaturgický úvod od 18:30
10. 03. | Brel – Vysockij – Kryl / Sólo pro tři - dramaturgický úvod od 18:30
10. 03. | Vidím nevidím - tvůrčí dílna od 16:00
11. 03. | Netrpělivost srdce - dramaturgický úvod od 18:30
11. 03. | Plukovník Švec - dramaturgický úvod od 19:30
11. 03. | Plukovník Švec - ND dialog po představení
20. 03. | Zákoutí archivu - komentovaná prohlídka od 17:00
31. 03. | Audiowalk: F.A.U.S.T. Corporation - doprovodný program v pauze představení Faust

DUBEN 2019

02. 04. | Kytice - dramaturgický úvod od 18:30
02. 04. | Kytice - setkání s tvrůci po představení
10. 04. | Zákoutí archivu - komentovaná prohlídka od 17:00
10. 04. | Labutí jezero - dramaturgický úvod od 18:30
18. 04. | Timeless - dramaturgický úvod od 18:30
25. 04. | Vertigo - dramaturgický úvod od 19:30

KVĚTEN 2019

05. 05. | Vertigo - dramaturgický úvod od 19:30
28. 05. | Za krásu - setkání s tvrůci po představení

Termíny doprovodných akcí se průběžně doplňují a aktualizují.


Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.