MENU

Kontakty

Umělecký ředitel Opery Národního divadla a Státní opery


Per Boye Hansen
tel.: +420 224 901 742
p.hansen@narodni-divadlo.cz

Správní ředitelka Opery Národního divadla a Státní opery


MgA. Bohdana Malik
tel.: +420 224 901 701
b.malik@narodni-divadlo.cz


Hudební ředitel Opery Národního divadla


Jaroslav Kyzlink
j.kyzlink@narodni-divadlo.cz

Hudební ředitel Státní opery


Karl-Heinz Steffens
tel.: +420 224 901 742
k.h.steffens@narodni-divadlo.cz


Vedoucí uměleckého provozu Opery ND a SO


MgA. Jolana Dvořáková
tel.: +420 224 901 752, +420 776 660 936
jo.dvorakova@narodni-divadlo.cz

Tajemnice vedení Opery ND a SO


Monika Trávníková
tel.: +420 224 901 742, +420 770 121 155
m.travnikova@narodni-divadlo.cz


Tajemnice uměleckého provozu Opery

Veronika Kaucká
tel.: +420 224 901 731
v.kaucka@narodni-divadlo.cz

Projektová manažerka


Andrea Savane
tel.: +420 224 901 709, +420 774 297 323
a.savane@narodni-divadlo.cz


PR a marketing Opery


Mgr. Eva Sochorová
tel.: +420 224 901 852, +420 777 488 943
e.sochorova@narodni-divadlo.cz

PR a marketing Opery


Mgr. Denisa Rausch
tel.: +420 224 901 715, +420 734 800 211,
d.rausch@narodni-divadlo.cz


Šéfdramaturg Opery


Mgr. Ondřej Hučín
tel.: +420 224 901 717
o.hucin@narodni-divadlo.cz


Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.