MENU

Kontakty

Ředitelka Opery Národního divadla a Státní opery


Mgr. Silvia Hroncová
s.hroncova@narodni-divadlo.cz

Umělecký ředitel Opery Národního divadla a Státní opery


Petr Kofroň
p.kofron@narodni-divadlo.cz


Hudební ředitel Opery Národního divadla


Jaroslav Kyzlink
j.kyzlink@narodni-divadlo.cz

Hudební ředitel Státní opery


Andreas Sebastian Weiser
a.s.weiser@narodni-divadlo.cz


Sekretariát Opery

tel.: +420 224 901 742

Projektová manažerka a výkonná asistentka ředitelky

Andrea Savane
tel.: +420 224 901 709, +420 774 297 323
a.savane@narodni-divadlo.cz


PR a marketing Opery


Mgr. Eva Sochorová
tel.: +420 224 901 852, +420 777 488 943
e.sochorova@narodni-divadlo.cz

Šéfdramaturg Opery


Mgr. Ondřej Hučín
tel.: +420 224 901 717
o.hucin@narodni-divadlo.cz


Dramaturgyně Opery

PhDr. Jitka Slavíková CSc.
tel.: +420 224 901 777
j.slavikova@narodni-divadlo.cz

Dramaturg Opery

MgA. Mgr. Beno Blachut
tel.: +420 224 901 719
b.blachut@narodni-divadlo.cz


Vedoucí uměleckého provozu Opery

Helena Císařová
tel.: 224 901 752, 734 574 977
h.cisarova@narodni-divadlo.cz

Tajemnice uměleckého provozu Opery

Mgr. Dana Nekardová
tel.: 224 901 731, 736 160 292
d.nekardova@narodni-divadlo.cz


Vedoucí produkce Opery, zahraniční vztahy

Don Nixon
tel.: +420 224 901 861
d.nixon@narodni-divadlo.cz

Produkce

Mgr. Bc. Ivo Graca
tel.: +420 224 901 862
i.graca@narodni-divadlo.cz


Produkce

Mgr. Růžena Brabcová
tel.: +420 732 802 152
r.brabcova@narodni-divadlo.cz

Produkce

Kateřina Breier
tel.: +420 774 577 325
k.breier@narodni-divadlo.cz


Produkce

Ivan Bierhanzl
tel.: +420 731 634 801
i.bierhanzl@narodni-divadlo.cz

Vedoucí knihovny notových materiálů


Mgr. Matěj Dočekal
tel.: +420 224 902 592
matej.docekal@narodni-divadlo.cz


Šéfsbormistr sboru Národního divadla

Pavel Vaněk
tel.: +420 224 901 457

Šéfsbormistr sboru Státní opery

Adolf Melichar
tel.: 224 901 798


Tajemník sboru Národního divadla

Aleš Mihálik
tel.: +420 224 901 457, +420 607 830 590
a.mihalik@narodni-divadlo.cz

Tajemník sboru Státní opery

Libor Novák
tel.: +420 773 759 383
l.novak@narodni-divadlo.cz


Manažer orchestru Národního divadla

Jan Votava
tel.: +420 224 901 677
j.votava@narodni-divadlo.cz

Manažer orchestru Státní opery

Jan Kolman
tel.: +420 224 901 809
j.kolman@narodni-divadlo.cz


Casting manažer

Stanislav Trnovský
tel.: +421 915 730 030
s.trnovsky@narodni-divadlo.cz

Vedoucí ekonom opery

Mgr. Kateřina Gucfová
tel.: +420 224 901 290, +420 777 060 367
k.gucfova@narodni-divadlo.cz