MENU

Kontakty

Ředitelka Opery Národního divadla a Státní opery


MgA. Bohdana Malik
tel.: +420 224 901 701
b.malik@narodni-divadlo.cz

Hudební ředitel Opery Národního divadla


Jaroslav Kyzlink
j.kyzlink@narodni-divadlo.cz


Hudební ředitel Státní opery


Andreas Sebastian Weiser
a.s.weiser@narodni-divadlo.cz

Sekretariát Opery

Lenka Proklešková
tel.: +420 224 901 742
l.prokleskova@narodni-divadlo.cz


Projektová manažerka a výkonná asistentka ředitelky


Andrea Savane
tel.: +420 224 901 709, +420 774 297 323
a.savane@narodni-divadlo.cz

PR a marketing Opery


Mgr. Eva Sochorová
tel.: +420 224 901 852, +420 777 488 943
e.sochorova@narodni-divadlo.cz


PR a marketing Opery


Mgr. Denisa Valterová
tel.: +420 224 901 715, +420 734 800 211,
d.valterova@narodni-divadlo.cz

Šéfdramaturg Opery


Mgr. Ondřej Hučín
tel.: +420 224 901 717
o.hucin@narodni-divadlo.cz


Dramaturgyně Opery


PhDr. Jitka Slavíková CSc.
tel.: +420 224 901 777
j.slavikova@narodni-divadlo.cz

Dramaturg Opery


MgA. Mgr. Beno Blachut
tel.: +420 224 901 719
b.blachut@narodni-divadlo.cz


Vedoucí uměleckého provozu Opery

Helena Císařová
tel.: 224 901 752, 734 574 977
h.cisarova@narodni-divadlo.cz

Tajemnice uměleckého provozu Opery

Mgr. Eva Nováková DiS.
tel.: +420 736 160 292; +420 224 901 731
e.novakova@narodni-divadlo.cz


Produkční uměleckého provozu Opery

Markéta Vlčová
tel.: +420 224 901 888, +420 777 141 532
m.vlcova@narodni-divadlo.cz

Vedoucí produkce Opery, zahraniční vztahy

Don Nixon
tel.: +420 224 901 861
d.nixon@narodni-divadlo.cz


Produkce

Ivan Bierhanzl
tel.: +420 731 634 801
i.bierhanzl@narodni-divadlo.cz

Produkce

Mgr. Růžena Brabcová
tel.: +420 732 802 152
r.brabcova@narodni-divadlo.cz


Produkce

Kateřina Breier
tel.: +420 774 577 325
k.breier@narodni-divadlo.cz

Produkce

Mgr. Bc. Ivo Graca
tel.: +420 224 901 862
i.graca@narodni-divadlo.cz


Produkce

MgA. Aneta Ruttenbacherová
tel.: +420 775 237 538; +420 224 901 739
a.ruttenbacherova@narodni-divadlo.cz

Vedoucí Hudebního archivu Národního divadla


Mgr. Matěj Dočekal
tel.: +420 224 902 592
matej.docekal@narodni-divadlo.cz


Šéfsbormistr sboru Národního divadla

Pavel Vaněk
tel.: +420 224 901 457

Šéfsbormistr sboru Státní opery

Adolf Melichar
tel.: 224 901 798


Tajemník sboru Národního divadla

Aleš Mihálik
tel.: +420 224 901 457, +420 607 830 590
a.mihalik@narodni-divadlo.cz

Tajemník sboru Státní opery

Libor Novák
tel.: +420 773 759 383
l.novak@narodni-divadlo.cz


Manažer orchestru Národního divadla

Jan Votava
tel.: +420 224 901 677
j.votava@narodni-divadlo.cz

Manažer orchestru Státní opery

Jan Kolman
tel.: +420 224 901 809
j.kolman@narodni-divadlo.cz


Vedoucí ekonom opery

Mgr. Kateřina Gucfová
tel.: +420 224 901 290, +420 777 060 367
k.gucfova@narodni-divadlo.cz


Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.