Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Karetní hra LEGIONÁŘEK

Společenská hra pro 2–4 hráče
198

Skladem pouze 3 kusy

Popis produktu

Originální společenská hra pro 2–4 hráče o boji československých legionářů s bolševiky

 

Píše se rok 1918. Nacházíte se na Sibiři a odjezd na západní frontu přes Vladivostok vám znemožňují bolševické oddíly. Osud vás a celého vašeho pluku je ve vašich rukou. Skupiny spolubojovníků jsou roztroušené po celém Rusku. Sibiř je plná bolševiků a oddílů internacionalistů stojících na jejich straně. Vaši nejvýchodnější a nejzápadnější jednotku v této chvíli dělí 8 045 kilometrů. Válka již začala. Dokážete ovládnout celou transsibiřskou magistrálu? Probojujete se včas na západní frontu? Přijedou vám Spojenci na pomoc? Padne bolševický režim? „Neodevzdávejte štětky, bude se bílit!“

 

Obsah hry: Hru tvoří balíček 120 karet a dvou kostek. Hráči rozloží karty na stůl, čímž před nimi vznikne mapa Sibiře. Před začátkem si vylosují místo, ze kterého začínají a snaží si k sobě probít cestu a společně ovládnout celou transsibiřskou magistrálu. Hráči se střídají v tazích, hrají společně proti hře. Hra vyžaduje aktivní zapojení hráčů, fyzické a vědomostní dovednosti, odvahu a štěstí. Máte na to?