Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Artefakt ND

unikátní přívěsek s kamenem z piazzetty ND
350

Skladem 6 kusů

Popis produktu

Artefakt, který byl navržen a zhotoven v roce 2022, je zhotoven z kusu žulové dlažby, pocházející z piazzetty Národního divadla. Toto prostranství, nesoucí jméno Václava Havla, bylo nedávno zrekonstruováno. 

Díky tomu jsme mohli část původního vydláždění použít k vytvoření předmětu, který se stal součástí našeho projektu „NDup – druhý život věcí“, jenž využívá různé materiály, související s divadelním provozem, ke vzniku unikátních nových výtvorů, jako je v tomto případě unikátní přívěsek, který lze nosit jako moderní a minimalistický šperk. 

Autorem konceptu a textů je Tomáš Roreček – textař a ideamaker. Návrh artefaktu a jeho výroba byly svěřeny Jiřímu Klabanovi, klenotníkovi a jednateli společnosti Zpromotion s.r.o. Návrh a výrobu obalu na artefakt vyřešil Martin Korejtko, spolumajitel společnosti Studiopress, která se mj. zabývá atypickým řešením designových obalů.

Rozměr: 3 cm x 5 cm