MENU

Pro rodiny a děti

Pro rodiny a děti

V repertoáru Baletu Národního divadla máme v současnosti tyto inscenace, jejichž návštěvu doporučujeme dětem. Kompletní přehled najdete zde.

Moje první baletní představení

Pokud se chystáte do Národního divadla s dětmi poprvé, doporučujeme vám v rámci tohoto slavnostního okamžiku zhlédnutí Zlatovlásky, Šípkové Růženky nebo baletu Louskáček- Vánoční příběh. Nezapomeňte navštívit základní kameny, potěšit se nádherným panoramatem Pražského hradu z otevřené lodžie za foyer na 1. balkóně. Ptejte se po dětských programech.
Jestliže vás dění na scéně osloví a namalujete nám svou vlastní vzpomínku na zhlédnuté představení, vystavíme váš obrázek v sekci Galerie. Pokud uvedete i kontakt na sebe, odměníme vás drobnou pozorností!

Další zajímavé odkazy

Komentované prohlídky - sledujte v aktualitách nabídky prohlídek či dalších akcí, anebo se můžete zaregistrovat k odběru novinek přímo do Vašeho e-mailu na balet@narodni-divadlo.cz

Předplatné - chodíte do divadla často, chcete si zajistit na všechna představení stejné místo v hledišti? Pak doporučujeme předplatné. Dvakrát za sezonu vypisuje Národní divadlo předplatitelské skupiny. Hlavní předností předplatného je cenové zvýhodnění!

Publikace pro děti - kromě speciálních programů k inscenacím pro děti spolupracovalo Národní divadlo v posledních letech na vydání několika dětských publikací s divadelní tematikou.

Galerie aneb Balet vašima očima - prohlédněte si zážitky, poznatky a tvorbu dalších diváků baletních předstvení. I vy nám můžete zaslat své dojmy. Budeme je prezentovat v chystané sekci stránek Balet nás baví.

Chystáte se na balet? Zde můžete najít užitečné otázky a odpovědi.

Utajená scéna - fotky nejen z jeviště, rozhovory, hudba a videa ke stažení, příspěvky diváků...

ZPĚT NA STRÁNKU BALET NÁS BAVÍ