Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Pořiďte dárky pod stromeček s předstihem

31. 10. 2022

Informace

Už nyní si můžete zakoupit Vánoční předplatné Národního divadla. Připravili jsme Vám 30 skupin, z nichž si snadno vyberete ten nejlepší dárek pro své blízké. Najdete mezi nimi exkluzivní výběry žádaných titulů, představení pro nejmenší diváky v rodinných skupinách a nezapomněli jsme ani na seniory, kterým jsme přichystali odpolední představení oblíbených inscenací. Preferujete-li určitý žánr, prozkoumejte naše nabídky čistě operních, baletních a činoherních skupin.

Pokud si nejste výběrem skupiny jisti, zakupte raději dárkovou poukázku. Nabízíme je ve čtyřech hodnotách (300 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč a 1 500 Kč) a jejich platnost je rok od data zakoupení. V našem e-shopu je navíc najdete jako e-vstupenky ve třech vánočních designech, které pod stromečkem jistě potěší každého milovníka divadla. Postačí si je stáhnout a vytisknout. Poukázky zakoupíte na našem e-shopu

Sdílet na sociálních sítích