MENU

Kostým na scénu!

Nástěnný kalendář a diář pro rok 2019

Pro všechny zájemce jsme připravili již páté pokračování vašich oblíbených týdenních diářů formátu cca A5, tentokrát již podruhé s jeho „sourozencem“, nástěnným kalendářem. V diáři 2019 představujeme průnik výtvarných kostýmních návrhů s černobílými divadelními fotografiemi pod společným názvem Kostým na scénu!

Výběr výtvarníků je opět pestrý – za všechny jmenujme Marcela Pokorného, Josefa Čapka, Jana Zrzavého, Františka Muziku, Josefa Matěje Gottlieba, Josefa Jelínka, Alexandru Gruskovou, Irenu Greifovou, Jindřišku Hirschovou, Jarmilu Konečnou, Milana Čorbu. Na fotografiích připomínáme plejádu uměleckých osobností Národního divadla všech žánrů a období. Nevděčná pomíjivost divadelního umění může za to, že některé tváře a jména nám možná již mnoho neříkají, na druhou stranu vás budou rokem 2019 doprovázet i umělci stále činní.

Nástěnný kalendář 2019 tvoří jakýsi výběr z výběru. Každý měsíc se můžete těšit z pohledu na zajímavé výtvarné dílo. Diář i kalendář Kostým na scénu! vznikl za podpory nakladatelství ANAG.

Na rok 2019 tak budete opravdu skvěle připraveni!

Kalendář i diář na rok 2019 si můžete zakoupit v našem e-shopu nebo na pokladnách ND. 

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.