MENU

Timeless - premiéra Baletu ND

Dnes 20. 10. a v soboru 21. 10. se odehraje dlouho očekávaná premiéra Baletu ND TIMELESS. Tvoří ji tři choreografie. Ačkoli jsou zcela odlišné, nesou stejné poselství, a to že
TANEC JE VĚČNÝ.

podrobnosti

První činoherní premiéra se blíží

Činohra Národního divadla otevře 135. sezonu ND českou premiérou hry Paula Rudnicka Jsme v pohodě. Příběhy mužů a žen, kteří milují, v režii Braňa Holička už 26. a 27. října na Nové scéně.
Chcete patřit mezi první diváky, kteří tuto žhavou novinku uvidí? Nenechte si utéct posledních pár míst na generální zkoušku, předpremiéru a 2. premiéru!

koupit vstupenky

Kontrolní den v budově Státní opery

Ministr kultury Daniel Herman v rámci kontrolního dne navštívil rekonstruovanou budovu Státní opery. Šedesátiminutová obhlídka staveniště proběhla za přítomnosti ředitele Národního divadla prof. MgA. Jana Buriana a vedoucího stavby Ing. Jana Křístka. 

PODROBNOSTI

Národní zblízka 
a jinak

Rádi si hrajete a jste zvědaví? Tak právě pro vás jsme připravili nové materiály, které hravou formou přibližují Národní divadlo v nečekaných souvislostech. 

PODROBNOSTI

Beethoven-Berg-Wagner

Mimořádný koncert Orchestru Státní opery s exkluzivními hvězdami – Andreas Schager, Meagen Miller, 
Lidie Baich. 
Pod taktovkou hudebního ředitele SO Andrease Sebastiana Weisera zazní díla tří mistrů – Ludwiga van Beethovena, Albana Berga a Richarda Wagnera.

PODROBNOSTI

 

Festival hudebního divadla Opera 2017

Festival, který se odehrává z velké části na scénách Národního divadla, začal již 13. září! Své nejlepší inscenace nabídnou soubory z celé České republiky i Slovenska, v programu je operní klasika, málo známé tituly 
i novinky.  

PODROBNOSTI