MENU

Vánoční předplatné

Nestihli jste koupit Vánoční předplatné jako dárek na Ježíška? Chcete ho darovat později? Chcete si ho ještě koupit pro sebe? Pro mimořádný zájem prodlužujeme prodej Vánočního předplatného až do konce ledna. Do 11. 1. 2015 bude u většiny představení v předplatném zachována výhoda přednostního nákupu pro předplatitele. Od 12. 1. 2015 do 31. 1. 2015 bude předplatné v prodeji bez výhody přednostního nákupu, nicméně všechny další výhody předplatného zůstanou zachovány. Předplatné a jeho další výhodyTak si pospěšte, chcete-li mít dobrý výběr míst. Kdy, kde a jak koupit Vánoční předplatné.

I. Romantické večery 1

Dvojice představení je vhodným dárkem pro všechny věkové kategorie. Slavnou operu La traviata zkomponoval Giuseppe Verdi na motivy románu Alexandra Dumase ml. Dáma s kaméliemi. Druhý titul, komorní inscenace Valmont choreografa Libora Vaculíka na hudbu Franze Schuberta, vypráví známý příběh dvou libertinů, markýzy de Merteuil a vikomta de Valmonta. Pro dvojice je tato skupina připravena s mimořádným cenovým zvýhodněním. CENA JE UVEDENA PRO 2 OSOBY.

Cenové kategorie "a" a "B" jsou vyprodány

Datum Den Titul Hodina Divadlo Žánr
17. 02. 2015 úterý La traviata 19.00 Národní divadlo Opera
22. 04. 2015 středa Valmont 19.00 Stavovské divadlo Balet

Cenová pásma: 960 Kč

II. Romantické večery 2

Dva nezapomenutelné večery mohou diváci prožít v hledišti Státní opery. Předlohou k prvnímu titulu, Pucciniho opeře Turandot, byla perská pohádka o kruté princezně, která klade svým nápadníkům záludné hádanky. Pokud je princové nerozluští, čeká je smrt. Známá pohádka byla inspirací také
k baletu Petra Iljiče Čajkovského Šípková Růženka. I v tomto případě je cyklus pro dvojice připraven s mimořádným cenovým zvýhodněním. CENA JE UVEDENA PRO 2 OSOBY.

Datum Den Titul Hodina Divadlo Žánr
19. 02. 2015 čtvrtek Turandot 19.00 Státní opera Opera
26. 04. 2015 neděle Šípková Růženka 19.00 Státní opera Balet

Cenová pásma: 2 520 Kč 1 660 Kč 960 Kč

III. Baletní příběhy

Dvojice představení pro milovníky klasického i moderního baletu. Choreograf Petr Zuska vytvořil novou verzi slavného Prokofjevova díla Romeo a Julie v duchu neoklasické taneční estetiky. Tragický příběh veronských milenců ozvláštněný postavou záhadné Královny Mab patří k vyhledávaným titulům Národního divadla. Známou hru na svádění převyprávěl v baletu Valmont choreograf Libor Vaculík. V hlavních rolích markýzy de Merteuil a Valmonta alternují Tereza Podařilová se Zuzanou Šimákovou a Alexander Katsapov s Jiřím Kodymem. Skupina je cenově zvýhodněna pro dvojice. CENA JE UVEDENA PRO 2 OSOBY.

Datum Den Titul Hodina Divadlo Žánr
21. 03. 2015 sobota Romeo a Julie 19.00 Státní opera Balet
26. 06. 2015 pátek Valmont 19.00 Stavovské divadlo Balet

Cenová pásma: 2 480 Kč 1 640 Kč 920 Kč

IV. Opera pro dva

Tato dvě představení určená dvojicím za zvýhodněnou cenu připraví divákům dva nevšední hudební večery. Dvořákův Jakobín, plný laskavého humoru i sebeironie, je jednou z nejoblíbenějších
a nejuváděnějších českých oper. Mozartova komická opera Così fan tutte o zkoušení (či pokoušení) ženské stálosti patří ke skladatelovým vrcholným dílům s nesmírně bohatým a propracovaným hudebním výrazem. CENA JE UVEDENA PRO 2 OSOBY.

Datum Den Titul Hodina Divadlo Žánr
21. 05. 2015 čtvrtek Jakobín 19.00 Národní divadlo Opera
25. 06. 2015 čtvrtek Così fan tutte 19.00 Stavovské divadlo Opera

Cenová pásma: 2 580 Kč 1 680 Kč 980 Kč


Cenová pásma

  • přízemí včetně předních míst v lóžích, I. balkon včetně předních míst v lóžích (Národní divadlo, Stavovské divadlo), přední místa v lóžích I. pořadí (Státní opera), střed (Nová scéna)
  • zadní místa v lóžích v přízemí, I. balkonu (1. pořadí), II. balkon včetně předních míst v lóžích (Národní divadlo, Stavovské divadlo), přední místa v lóžích II. pořadí (Státní opera), vnitřní kraje (Nová scéna)
  • zadní místa v lóžích na II. balkoně (II. pořadí), I. a II. galerie (Národní divadlo, Stavovské divadlo), II. balkon (Státní opera), vnější kraje (Nová scéna)

Jednotná cena – činoherní představení (Nová scéna)

Plánky hledišť s cenovými pásmy 

Obchodní podmínky předplatného