MENU

Vánoční předplatné

Vánoční předplatné 2017 pro vás momentálně připravujeme a v prodeji bude již od 30. října 2017.

Informace o předplatném

Obchodní podmínky předplatného

I - Romantické večery I

Slavík / JolantaTaké často uvažujete nad návštěvou divadla, ale odkládáte výběr představení? Chcete darovat vstupenky do Národního divadla, ale jedno představení je pro vás málo a běžné předplatné moc? Ať tak či tak, Romantické večery jsou určeny právě pro vás. Ve dvou skupinách se můžete těšit na kombinaci operního a baletního žánru. Zatímco slepou princeznu Jolantu láska k rytíři Vaudémontovi dovede k zázračnému uzdravení, příběh veronských milenců nekončí šťastně. V tom je však jeho síla a proto se vepsal do srdcí milionů čtenářů a diváků. Také vílu Rusalku ve světoznámé opeře stihne nešťastný osud poté, co ji zradí nevěrný Princ. Cynický svět poživačných hrdinů markýzy Merteuile a Valmonta nemůže být upřímným citům předchozí hrdinky vzdálenější. Těšte se na příběhy velké lásky, která má tisíce podob.

Datum Den Titul Hodina Divadlo Žánr
16. 03. 2017 čtvrtek Slavík / Jolanta 19.00 Národní divadlo Opera
11. 04. 2017 úterý Romeo a Julie 19.00 Hudební divadlo Karlín Balet

Cena pro dva
A:2890, B:1890, C: 1190

II – Romantické večery II

ValmontTaké často uvažujete nad návštěvou divadla, ale odkládáte výběr představení? Chcete darovat vstupenky do Národního divadla, ale jedno představení je pro vás málo a běžné předplatné moc? Ať tak či tak, Romantické večery jsou určeny právě pro vás. Ve dvou skupinách se můžete těšit na kombinaci operního a baletního žánru. Zatímco slepou princeznu Jolantu láska k rytíři Vaudémontovi dovede k zázračnému uzdravení, příběh veronských milenců nekončí šťastně. V tom je však jeho síla a proto se vepsal do srdcí milionů čtenářů a diváků. Také vílu Rusalku ve světoznámé opeře stihne nešťastný osud poté, co ji zradí nevěrný Princ. Cynický svět poživačných hrdinů markýzy Merteuile a Valmonta nemůže být upřímným citům předchozí hrdinky vzdálenější. Těšte se na příběhy velké lásky, která má tisíce podob.

Datum Den Titul Hodina Divadlo Žánr
06. 05. 2017 sobota Valmont 19.00 Stavovské divadlo Balet
24. 06. 2017 sobota Rusalka 19.00 Hudební divadlo Karlín Opera

Cena pro dva

A:2890, B:1890, C:1190

III – Baletní příběhy

La BayadèreSkupina dvou baletních příběhů potěší všechny milovníky tanečního umění, kteří touží po ochutnávce z našeho repertoáru. Romantický opus La Bayadère je skutečným bonbonkem pro milovníky velkých klasických děl. Příběh odvážné chrámové tanečnice z orientálního indického prostředí je plný barev a dramatických zvratů a uchvátí vás také bohatou scénickou a kostýmní výpravou. Známá pohádka o mořské víle, která touží poznat pozemský svět a lidskou lásku, našla na scéně Stavovského divadla baletní zpracování. Přijďte se s našimi tanečníky ponořit do hlubin velké lásky, na samé dno moře, kam dosud lidské oko nedohlédlo.

Datum Den Titul Hodina Divadlo Žánr
21. 01. 2017 sobota La Bayadère 19.00 Národní divadlo Balet

Cena pro dva
A: 2590, B: 1690, C: 1090

IV - Wagnerovské příběhy


Nejen pro znalé operní nadšence jsme v rámci Vánočního předplatného připravili opravdovou specialitu – dvojitou ochutnávku z díla Richarda Wagnera. Pro operní orchestr je každý symfonický koncert příležitostí, jak předvést své kvality. Na březnovém výjimečném wagnerovském koncertě zazní kromě předehry k Mistrům pěvcům norimberským také Zemlinského Lyrická symfonie a houslový koncert jeho žáka Ericha Korngolda s významným českým houslistou Jiřím Vodičkou. Orchestr Státní opery se s atraktivním programem představí v neobvyklých prostorech Fóra Karlín. Skupinu doplní premiérová inscenace Wagnerova Lohengrina, příběhu bájného rytíře, který přichází do světa lidí, aby zachránil čest Elsy z Brabantu.

 

Datum Den Titul Hodina Divadlo Žánr
25. 03. 2017 sobota Wagner–Korngold–Zemlinsky 19.00 Forum Karlín Koncert
14. 06. 2017 středa Lohengrin 18.00 Národní divadlo Opera

Cena pro dva
A: 2890, B: 1890, C: 1190

Cenová pásma, plánky hledišť

  Národní divadlo
Stavovské divadlo
Hudební divadlo Karlín Nová scéna Fórum Karlín
A přízemí a I. balkon včetně předních míst v lóžích střed a vnitřní kraje přízemí, lóže kromě zadních míst dvou krajních lóží, 1. a 2. řada I. balkonu střed 1.-18. řada
B zadní místa v lóžích v přízemí a I. balkon, II. balkon včetně předních míst v lóžích vnější kraje přízemí, zadní místa ve dvou krajních lóžích, 3. a 4. řada a vnitřní kraje I. balkonu vnitřní kraje 19.-23. řada
C zadní místa v lóžích II. balkon, I. a II. galerie vnější kraje I. balkonu, II. balkon vnější kraje 25.-26. řada