MENU

Činohra Stavovské divadlo

Prague Shakespeare Company: Zimní pohádka


Prague Shakespeare Company

Koupit vstupenky

Informace

Odvážná anglicko – česká inscenace Zimní pohádky, jediné Shakespearovy hry, která se odehrává v Čechách (v originále Bohemia) v podání Prague Shakespeare Company.

Shakespearova tragikomedie o lásce, žárlivosti, odpuštění a vykoupení ožívá v režii uměleckého ředitele PSC Guye Robertse, který také hraje Leontese, společně s Jessicou Boone jako Hermionou, britskou velvyslankyní v České republice Jan Thompson OBE jako Paulinou, dalšími oblíbenými herci Prague Shakespeare Company a hosty.

Představení je v angličtině s českými titulky. Jako pocta české kultuře a historii, všechny scény odehrávající se v Čechách budou v češtině s anglickými titulky.

The Prague Shakespeare Company (PSC) je profesionální anglicko-jazyčné divadlo působící v divadle Kolowrat. Mezinárodního divadelní soubor se zaměřuje především na dílo Williama Shakespeara a přináší divákům z celého světa anglicko-jazyčná představení, která jsou svěží, nápaditá, podnětná a především přístupná širokému publiku, spojující staré pravdy s dnešními možnostmi a výzvami.

Partneři inscenace jsou rodina Kolowrat-Krakowských, hl. m. Praha, Britské velvyslanectví v Praze a Barrandov Studio a.s.
Prague Shakespeare Company děkuje JUDr. Dominice Kolowrat-Krakowské, Maximilianu Kolowrat-Krakowskému and Francesce Kolowrat-Krakowské za nezištnou a štědrou podporu.

Data představení

Říjen 2016

Účinkují

Obsazení zatím není známo.