MENU

Orchestr Národního divadla

























I. housle

Vrabcová Monika, koncertní mistr

Rosík Alexej, koncertní mistr

Adamcová Kateřina, zástupce koncertního mistra

Frank Vladimír, zástupce koncertního mistra

Anděl Petr

Burda Pavel

Burianová Andrea

Dobešová Markéta

Fousková Jana

Kacafírková Alexandra

Klár Tom

Kořán Jaroslav

Lobovská Karla

Marek Václav

Novotný Josef

Omelková Zuzana

Preislerová Radka

Straňovská Blanka

Šaršoň Zdeněk 

Šimůnek Jan

Tupý Martin

Vavřínek Milan

II. housle

Machačka Milan, vedoucí skupiny

Petřík Jan, vedoucí skupiny

Prosek Tomáš, zástupce vedoucího skupiny

Vychytil Josef, zástupce vedoucího skupiny

Bartošová Krystína

Čápová Markéta

Havlík Miloš

Horová Daniela

Imenová Tatiana

Konečný Roman

Kosinová Marie

Kreutz Josef

Melíšková Hana

Noguchi Ayako 

Pechoušek Zdeněk

Šmejkal Ladislav

Šrámek Marek

Štěpán Jaromír

Volc Jindřich

Viola

Benda Václav, vedoucí skupiny

Přibyl Petr,  vedoucí skupiny

Čech Mikoláš, zástupce vedoucího skupiny

Puteany Kamila, zástupce vedoucího skupiny

Špelinová Marta, zástupce vedoucího skupiny

Hroník Aleš

Jelínek František

Jiříček Marek

Landová Dana

Machačová Renata

Souček Milan

Stippl Jan

Trnka Michal

Vovsová Helena

 

 
       


Violoncello

Sládeček Jan, koncertní mistr

Zajmi Bledar, koncertní mistr

Rytinová Hana, zástupce koncertního mistra

Verner Pavel, zástupce koncertního mistra

Kocinová Kristína

Kutál Pavel

Lhotka Jonáš

Pražák Josef

Švýcarská Barbora

Urban Karel

Vondráček Viktor

Kontrabas

Císař Jiří, vedoucí skupiny

Mandel Michal, vedoucí skupiny

Razák Jan, zástupce vedoucího skupiny

Smažík Jan, zástupce vedoucího skupiny

Blažek Roman

Čížek Lubomír

Ladislav Václav

Pospíšil Pavel

Rückl Jan

Šindelář Marcel

Flétna

Pelikán Jaroslav, vedoucí skupiny

Reiprich Oto, vedoucí skupiny

Havel Daniel, zástupce vedoucího skupiny

Hlavsa Martin

Kalous Tomáš

Maršálek Jiří

Hoboj

Červenková Anna, vedoucí skupiny

Vlna Vratislav, vedoucí skupiny

Kubát Přemysl, zástupce vedoucího skupiny

Houdková Eva

Sejkorová Marta

Tylšar Pavel

Klarinet

Bydžovský Miloš, vedoucí skupiny

Čistecký Tomáš, vedoucí skupiny

Hejhal Jan, zástupce vedoucího skupiny

Axmann Hanuš

Doněk Petr

Kotal Jiří

Fagot

Hucek Daniel, vedoucí skupiny

Hudeček Jan, vedoucí skupiny

Rytina Pavel, zástupce vedoucího skupiny

Puschman Jan

Rímský Štěpán

 

 
      

 
Lesní roh

Douba Pavel, vedoucí skupiny

Musil Jan, vedoucí skupiny

Pok František, zástupce vedoucího skupiny

Špaček Jiří, zástupce vedoucího skupiny

Černíková Eva

Jirásek Pavel

Krystlík Lubomír

Mach Jan

Talián Miroslav

Vojtíšková Blanka

Trubka

Houdek Jiří, vedoucí skupiny

Rejlek Vladimír, vedoucí skupiny

Černík Přemysl, zástupce vedoucího skupiny

Kolafa Josef 

Kovařík Lubomír

Suchan Jaroslav

Vejvoda František

Pozoun a tuba

Votava Jan, vedoucí skupiny, manažer orchestru

Kotrba Břetislav, vedoucí skupiny

Zazvonil František, vedoucí skupiny

Sailer Jiří, zástupce vedoucího skupiny

Hrabec Luděk

Kajzler Vladimír

Kopta Miroslav

Merhaut Antonín

Trnka Pavel

Tympány a bicí

Koubek Tomáš, vedoucí skupiny

Rehberger Pavel, vedoucí skupiny

Svejkovský Pavel, zástupce vedoucího skupiny

Kubíček Jaromír

Kuzma Martin

Rychetský Jaromír

Harfa

Pokorná Ivana, vedoucí skupiny

Váchalová Barbora

               










     

 


 


Další členové souboru Opera Národního divadla