MENU

























I. housle

Vrabcová Monika, koncertní mistr

Rosík Alexej, koncertní mistr

Adamcová Kateřina, zástupce koncertního mistra

Anděl Petr

Burda Pavel

Burianová Andrea

Fousková Jana

Frank Vladimír, zástupce koncertního mistra

Kacafírková Alexandra

Klár Tom

Kořán Jaroslav

Lobovská Karla

Marek Václav

Novotný Josef

Omelková Zuzana

Preislerová Radka

Straňovská Blanka

Šaršoň Zdeněk

Tupý Martin

Vaňková Anna

Vavřínek Milan

II. housle

Čápová Markéta

Havlík Miloš

Horová Daniela

Imenová Tatiana

Konečný Roman

Kosinová Marie

Kreutz Josef

Machačka Milan, vedoucí skupiny

Melíšková Hana

Ayako Noguchi

Pechoušek Zdeněk

Petřík Jan, vedoucí skupiny

Prosek Tomáš, zástupce vedoucího skupiny

Šmejkal Ladislav

Šrámek Marek

Štěpán Jaromír

Volc Jindřich

Vychytil Josef, zástupce vedoucího skupiny

Viola

Benda Václav, vedoucí skupiny

Čech Mikoláš

Hroník Aleš

Jelínek František

Jiříček Marek

Machačová Renata

Přibyl Petr,  vedoucí skupiny

Puteany Kamila, zástupce vedoucího skupiny

Souček Milan

Špelinová Marta, zástupce vedoucího skupiny

Trnka Michal

Vovsová Helena

 

 
       


Violoncello

Sládeček Jan, koncertní mistr

Zajmi Bledar, koncertní mistr

Kocinová Kristína

Kutál Pavel

Lhotka Jonáš

Pražák Josef

Rytinová Hana, zástupce koncertního mistra

Sládeček Jan, koncertní mistr

Švýcarská Barbora

Urban Karel

Verner Pavel, zástupce koncertního mistra

Vondráček Viktor

Zajmi Bledar, koncertní mistr

Kontrabas

Blažek Roman

Císař Jiří, vedoucí skupiny

Čížek Lubomír

Ladislav Václav

Mandel Michal, vedoucí skupiny

Razák Jan, zástupce vedoucího skupiny

Rückl Jan

Šindelář Marcel

Smažík Jan, zástupce vedoucího skupiny

Flétna

Havel Daniel, zástupce vedoucího skupiny

Hlavsa Martin

Kalous Tomáš

Maršálek Jiří

Pelikán Jaroslav, vedoucí skupiny

Hoboj

Červenková Anna, vedoucí skupiny

Houdková Eva

Kubát Přemysl, zástupce vedoucího skupiny

Sejkorová Marta

Tylšar Pavel

Vlna Vratislav, vedoucí skupiny

Klarinet

Axmann Hanuš

Bydžovský Miloš, vedoucí skupiny

Čistecký Tomáš, vedoucí skupiny

Doněk Petr

Hejhal Jan, zástupce vedoucího skupiny

Vašek Petr

Fagot

Hucek Daniel, vedoucí skupiny

Hudeček Jan, vedoucí skupiny

Puschman Jan

Rímský Štěpán

Rytina Pavel, zástupce vedoucího skupiny

 
      

 
Lesní roh

Černíková Eva

Douba Pavel, vedoucí skupiny

Jirásek Pavel

Krystlík Lubomír

Mach Jan

Musil Jan, vedoucí skupiny

Špaček Jiří

Talián Miroslav

Vašina Zdeněk

Vojtíšková Blanka

Trubka

Černík Přemysl, zástupce vedoucího skupiny

Houdek Jiří, vedoucí skupiny

Kolafa Josef 

Kovařík Lubomír

Rejlek Vladimír, vedoucí skupiny

Suchan Jaroslav

Vejvoda František

Pozoun a tuba

Hrabec Luděk

Kajzler Vladimír

Kopta Miroslav

Kotrba Břetislav

Merhaut Antonín

Sailer Jiří, zástupce vedoucího skupiny

Trnka Pavel

Votava Jan, vedoucí skupiny, manažer orchestru

Zazvonil František, vedoucí skupiny

Tympány a bicí

Koubek Tomáš, vedoucí skupiny

Kubíček Jaromír

Kuzma Martin

Rehberger Pavel, vedoucí skupiny

Rychetský Jaromír

Svejkovský Pavel, zástupce vedoucího skupiny

Harfa

Pokorná Ivana, vedoucí skupiny

Váchalová Barbora

               










     

 


Další členové souboru Opera Národního divadla