Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Program
Repertoár
Vstupenky a předplatné
Věrnostní program
E-shop
Další
EN
Umělecký soubor
Umělecký ředitel
Umělecký ředitel Opery Národního divadla a Státní opery
Per Boye Hansen
Hudební ředitel
Hudební ředitel Opery Národního divadla, dirigent
Robert Jindra
Hudební ředitel Státní opery, dirigent
Andrij Jurkevyč
Dramaturg
Dramaturg Opery Národního divadla a Státní opery
Beno Blachut
Dramaturg Opery Národního divadla a Státní opery
Ondřej Hučín
Dramaturgyně Opery Národního divadla a Státní opery
Jitka Slavíková
Dirigenti
Hermann
Bäumer
Jan
Bubák
Gabriel
Feltz
Richard
Hein
Jan
Chalupecký
Robert
Jindra
Andrij
Jurkevyč
Julia
Jones
Zdeněk
Klauda
Jan
Kučera
Jaroslav
Kyzlink
Vincenzo
Milletarì
Zbyněk
Müller
Tomáš
Netopil
Anna
Novotná Pešková
Maroš
Potokár
Ondrej
Olos
Jiří
Rožeň
Piotr
Staniszewski
Jiří
Štrunc
Rastislav
Štúr
David
Švec
Sólistky
Bella
Adamova
Petra
Alvarez Šimková
Adriana
Banásová
Lada
Bočková
Jarmila
Balážová
Dana
Burešová
Sylva
Čmugrová
Arnheiður
Eiríksdóttir
Eva
Esterková
Marie
Fajtová
Eliška
Gattringerová
Alena
Grach
Veronika
Hajnová
Lucie
Hájková
Kateřina
Hebelková
Lucie
Hilscherová
Jana
Horáková Levicová
Šárka
Hrbáčková
Kateřina
Jalovcová
Olga
Jelínková
Stanislava
Jirků
Yukiko
Kinjo
Markéta
Klaudová
Kateřina
Kněžíková
Maria
Kobielska
Zuzana
Koś Kopřivová
Václava
Krejčí Housková
Jana
Kurucová
Zuzana
Marková
Lenka
Máčiková
Anna
Moriová
Tamara
Morozová
Lenka
Pavlovič
Ester
Pavlů
Barbora
Perná
Alžběta
Poláčková
Jana
Sibera
Lucie
Silkenová
Doubravka
Součková
Jana
Sýkorová
Vanda
Šípová
Yvona
Škvárová
Jana
Šrejma Kačírková
Dana
Šťastná
Vera
Talerko
Natalia
Tanasii
Andrea
Tögel Kalivodová
Eva
Urbanová
Alžběta
Vomáčková
Michaela
Zajmi
Ramona
Zaharia
Sólisté
Martin
Bárta
Lukáš
Bařák
Peter
Berger
Michal
Bragagnolo
Aleš
Briscein
Jiří
Brückler
Jaroslav
Březina
Miguelangelo
Cavalcanti
Pavel
Černoch
Vladimír
Doležal
Jiří
Hájek
Aleš
Hendrych
Jan
Hnyk
Miloš
Horák
Roman
Hoza
Ivo
Hrachovec
Aleš
Jenis
Jan
Ježek
Daniel
Kfelíř
Daniel
Klánský
Štefan
Kocán
Ondřej
Koplík
Oleg
Korotkov
Tomáš
Kořínek
Oldřich
Kříž
Pavol
Kubáň
Ivan
Kusnjer
Michal
Lehotský
Štefan
Margita
Daniel
Matoušek
Martin
Matoušek
Peter
Mikuláš
Josef
Moravec
Petr
Nekoranec
Jan
Ondráček
Edgars
Ošleja
Adam
Plachetka
Zdeněk
Plech
Richard
Samek
Svatopluk
Sem
Václav
Sibera
Ólafur
Sigurdarson
Jiří
Sulženko
Krzysztof
Szumanski
Martin
Šrejma
Jan
Šťáva
Pavel
Švingr
Luděk
Vele
Roman
Vocel
Aleš
Voráček
František
Zahradníček
Šéfsbormistr ND
Šéfsbormistr Sboru Národního divadla
Lukáš Kozubík
Šéfsbormistr SO
Šéfsbormistr Sboru Státní opery
Adolf Melichar
Sbormistr
Sbormistr Sboru Státní opery
Marek Valášek
Sbormistr Sboru Národního divadla
Pavel Vaněk
Orchestry a sbor
Orchestr Národního divadla
Orchestr Státní opery
Sbor Národního divadla
Sbor Státní opery
Vedoucí hudební přípravy ND
Vedoucí hudební přípravy Opery ND
Zdeněk Klauda
Korepetitor ND
Korepetitor Opery ND, klavírista
Martin Levický
Korepetitorka ND
Lucie Pirochová
Mark Pinzow
Korepetitor ND
Bronislav Procházka
Korepetitorka ND
Iryna Romenská
Vedoucí hudební přípravy SO
Vedoucí hudební přípravy Státní opery
Šárka Knížetová
Korepetitor SO
Korepetitor SO
Demian Ewig
Korepetitorka SO
Světlana Janová
Korepetitor SO
Silvia Magagni
Korepetitorka SO
Jelena Nosková