MENU

Nová scéna

Divadelní budova z roku 1983, divadelní scéna se specifickou dramaturgií. Zhlédnout zde můžete představení souborů Laterny magiky, Činohry, Baletu a Opery a řadu dalších originálních projektů.

Repertoár

Program a vstupenky

Lidé v pohybu / Studio Nové scény

 

Pravidelné lekce současného i klasického tance pro veřejnost, příležitostně workshopy pro studenty tance a profesionály na Nové scéně Národního divadla.

Pravidelné lekce současného a klasického tance pro veřejnost na Nové scéně Národního divadla pod vedením 420PEOPLE – Nataši Novotné, Milana Odstrčila, Šárky Bočkové a hostů.

Aktuální informace o lekcích, lektorech a workshopech najdete na facebooku Studia NS.

Projekt tanečního studia se odvíjí od několikaletých zkušeností v oblasti vzdělávacích aktivit souboru 420PEOPLE a navazuje také na předchozí úspěšné Laterna Dance Studio. Ať jste fanouškem kreativní moderny nebo tradičnější klasiky, cílený pohyb vás tak či onak na chvíli přenese do světa, kde nelze jinak než s pravdou ven! Studio Nové scény je otevřeno především zájemcům z řad široké veřejnosti, příležitostně připravuje workshopy pro studenty tance a profesionály.

A čas na pohyb?! Najdete, pokud hledáte.

Rozvrh hodin

úterý 17.30–18.45

moderna pro začátečníky a mírně pokročilé

Šárka Bočková

středa 17.30–18.45 moderna pro mírně pokročilé a pokročilé Milan Odstrčil
čtvrtek 17.30–18.45

lekce baletu pro všechny

Nataša Novotná

Ceník

Jednotlivá lekce

200 Kč dospělí / 150 Kč studenti*

Permanentka
na 5 lekcí
900 Kč dospělí / 650 Kč studenti*
Permanentka
na 10 lekcí
1700 Kč dospělí / 1200 Kč studenti*

Lekce probíhají ve zkušebně Nové scény, 6. patro. Vstup přes služební vrátnici Nové scény. Info v pokladně NS – Národní 4, Praha 1. Šatny jsou k dispozici v suterénu. Kurzovné se platí hotově před vstupem na lekce, nejlépe 10 minut před začátkem. Rezervace předem není nutná.

*Zvýhodněné studentské vstupné poskytujeme na základě předložení platného studentského průkazu.

V případě jakýchkoli dotazů / nejasností nás neváhejte kontaktovat na workshop@420people.org nebo telefonicky u Petry Kašparové / +420 721 600 691.