MENU

ND+

Činohra

Dramaturgické úvody před představením

Půl hodiny před začátkem představení se dozvíte zajímavosti o autorovi a jeho divadelní hře, opeře či baletu, o současné inscenaci, které vám představí dramaturg či lektor Národního divadla. Rezervace není nutná, dramaturgický úvod je ke vstupence zdarma.

Videowalk PLAY MAETERLINCK

Pro dospělé  Pro rodiny s dětmi  Speciální vstupenka   Pouze s rezervací  Minimální věk

Víte, co je videowalk? Zapůjčíme vám tablet a sluchátka a vy se s jejich pomocí (a s trochou fantazie) přenesete do mysli dramatika M. Maeterlincka. Sami pak budete s jeho pohledem procházet zákoutími Stavovského divadla, doprovázeni Kočkou nebo Psem. Interaktivní formát videowalku umožňuje volit si svoji trasu a utvářet tak vlastní příběh.

Tvůrčí dílny Činohry NDTvůrčí dílny Činohry

Chceme Vám přiblížit Národní divadlo z jiného pohledu a představit divadelní inscenace hravou a tvůrčí cestou. Vydejte se po ní s námi a zažijte divadlo na vlastní kůži. Nabídka je určená pro všechny věkové kategorie – pro žáky a studenty, dospělé i rodiny s dětmi. Více o tvůrčích dílnách.

ND Café

Jednou měsíčně pořádáme ND Café v kavárně Nové scény. Můžete se zde osobně sejít s umělci Národního divadla a u šálku kávy se jich přímo zeptat na mnoho věcí nejen z divadelního světa.

Knižní klub Činohry

Chcete dostávat programy k aktuálním inscenacím za garantovanou cenu až do schránky? A k tomu prémie zdarma? Knižní klub funguje jako předplatné – zaplatíte jednorázovou částku na celou sezónu a pak už jen dostáváte: nové programy, starší programy, které již nejsou dostupné, podle vlastního výběru. O knižím klubu najdete více na blogu Činohry.