MENU

ND+

21. 2. 2017

Videowalk PLAY MAETERLINCK

Víte, co je videowalk? Zapůjčíme vám tablet a sluchátka a vy se s jejich pomocí (a s trochou fantazie) přenesete do mysli dramatika M. Maeterlincka. Sami pak budete s jeho pohledem procházet zákoutími Stavovského divadla, doprovázeni Kočkou nebo Psem. Interaktivní formát videowalku umožňuje volit si svoji trasu a utvářet tak vlastní příběh.


20. 2. 2017

Dejte si kávu s našimi hosty - setkání ND Café

Tentokrát si šálek kávy můžete vypít s moderátorem Václavem Žmolíkem a paní Marií Hradeckou. Oba vám přitom poodhalí, jaké poklady se skrývají nejen v archivu Národního divadla! Ve spolupráci s ČRo  vznikne ze setkání ND Café záznam pro pořad Poklady Národního divadla na rozhlasové „Dvojce“. Vstup je tradičně zdarma, těšíme se na vás!


20. 2. 2017

Projděte se s námi Prahou

S jarem se vrací poetické procházky Vždy Tvoje Božena Němcová – doprovodný program před představením Jako břitva (Němcová).
Pojďte se s námi projít známými uličkami v méně známých souvislostech. Trasa procházky končí přímo před Stavovským divadlem a naladí naše diváky na nejnovější inscenaci hry Lenky Lagronové (nejen) o první české spisovatelce.