MENU

Karta věrného diváka

Vážení diváci, připravujeme pro Vás nový věrnostní program a v současné době již Karty věrného diváka nevydáváme. Informace níže slouží pro stávající majitele karet. Děkujeme za pochopení.

Stávající majitel Karty věrného diváka může čerpat výhody až do její expirace. O novém věrnostním programu budou všichni dosavadní majitelé včas informováni.

Pravidla uplatnění karty

    • S kartou můžete zakoupit max. 4 vstupenky na 1 titul (představení jednoho a téhož titulu se hrají v různých termínech), maximálně celkem 36 vstupenek po dobu platnosti karty. Kartu lze použít na 16 nákupů. Výše slevy dosahuje až 25 %.
    • Každá karta je vystavena na konkrétního diváka na základě předložení občanského průkazu. Identifikačními údaji jsou: jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště.
    • Divák má nárok na 1 Kartu věrného diváka. Kartu lze půjčit nebo darovat, divák je ale povinen předložit na výzvu hledištního personálu kartu ke kontrole před vstupem do hlediště divadla.
    • Karta má platnost 1 rok od data její aktivace. Aktivuje se při prvním nákupu po předchozím zaplacení manipulačního poplatku 200 Kč za zřízení nové karty. Platnost karty může vypršet dříve při dosažení limitu celkového počtu nákupů nebo po dosažení limitu celkového počtu vstupenek
    • Karta se nevztahuje na představení hostujících souborů či mimořádné projekty a nevztahuje se na představení titulu Sluha dvou pánů.