MENU

Balet nás baví


Baletní dílny a semináře aneb Co se děje za oponou

Poodhalíme tajemství přípravy konkrétní baletní inscenace, vysvětlíme, ukážeme a zkusíte si sami… Balet Národního divadla připravil pro své malé (ale i velké) diváky specifické baletní dílny, které přiblíží jednu vybranou inscenaci z různých úhlů pohledu i profesí.
Pochopíte, o čem je titul, na který se chystáte do divadla. Setkáte se s tanečníky i členy inscenačního týmu. Možná budete překvapeni, kolik uměleckých profesí se podílí na přípravě konečného jevištního tvaru. Chcete-li včas vědět, kdy se bude konat další dílna, přihlaste se do Klubu přátel baletu.

Aktuálně

Nová baletní dílna: Když se řekne „BALET“…

Pro všechny nedočkavé zájemce o baletní dílny máme konečně dobrou zprávu, nová baletní dílna je tu! Tentokrát to nebude tzv. pre-performing workshop, ale obecné seznámení s baletem jako takovým! Projdeme si baletní historii a tradice, seznámíme se s názvoslovím a zvyklostmi, poznáte, jak vypadá běžný den našeho tanečníka a další zajímavosti.

Dílna je vhodná pro děti od 5 let.
Termín: 28. března v 17 hodin
Cena: 180,- za osobu
Místo konání: baletní sál, sídlo Baletu ND, Anenské náměstí 2, Praha 1
Přihlášky na e-mailu: balet@narodni-divadlo.cz!

Baletní dílna - Národní divadlo Baletní dílna - Národní divadlo

Prohlédněte si fotogalerii a videa z předchozích baletních dílen, které jsme věnovali baletům Šípková Růženka, Don Quijote, Giselle, Zlatovláska i z dílny Vivat Čajkovskij!. Fotogalerie.