MENU

Balet nás baví


Baletní dílny a semináře aneb Co se děje za oponou

Poodhalíme tajemství přípravy konkrétní baletní inscenace, vysvětlíme, ukážeme a zkusíte si sami… Balet Národního divadla připravil pro své malé (ale i velké) diváky specifické baletní dílny, které přiblíží jednu vybranou inscenaci z různých úhlů pohledu i profesí.
Pochopíte, o čem je titul, na který se chystáte do divadla. Setkáte se s tanečníky i členy inscenačního týmu. Možná budete překvapeni, kolik uměleckých profesí se podílí na přípravě konečného jevištního tvaru. Chcete-li včas vědět, kdy se bude konat další dílna, přihlašte se do Klubu přátel baletu.

Aktuálně

Zlatovláska aneb pojďte s námi do pohádky

Najdou se perly, najde se prsten, najde se zlatovlasá panna? To bude záležet jen na Vás! Baletní dílna pro naše nejmenší nás přivede do pohádkového prostředí. Vydejme se po stopách úkolů, které musel Jiřík splnit, aby získal svoji Zlatovlásku!
Provázet bude již tradičně sólistka Baletu ND Adéla Pollertová. Dílny jsou určeny dětem od 4 let a rádi přivítáme i jejich rodiče nebo prarodiče.
Termín: 27. dubna 2014 v 15 a v 17 hodin
Cena: 150,-
Rezervace nutné na e-mailu: balet@narodni-divadlo.cz
(kapacita našeho baletního sálu je omezena, proto se registrujte co nejdříve!).

Těšíme se na Vás!

Prohlédněte si fotogalerii a videa z předchozích baletních dílen, které jsme věnovali baletům Šípková Růženka, Don Quijote, Giselle, Zlatovláska i z dílny Vivat Čajkovskij!. Fotogalerie.