MENU

Vánoční dárky z Národního divadla

Vstupenky, dárkové poukázky nebo Vánoční předplatné nejsou jediné dárky z Národního divadla, které můžete letos položit pod stromeček.

Diář 2016Uvedené předměty můžete zakoupit v hlavní pokladně Národního divadla (Národní 4, Praha 1) v prodloužené otevírací době pondělí–pátek 9–20, sobota–neděle 10–20 hodin.

Diář na rok 2016

Obrazovou část diáře na rok 2016 tvoří fotografie z Archivu ND, rámcově z období let 1881–1920.  Půvabné snímky evokující secesní ateliérová fota (a často jimi skutečně jsou) tvoří základ naší archivní fotodokumentace. Objevují se zde jména fotografů jako František Drtikol, J. F. Langhans nebo Karel Váňa, který se jako herec ovšem na snímcích také objevuje. Cena 89 Kč.

Baletní kalendář

Baletní kalendář 2016Nástěnný kalendář Baletu ND na rok 2016. Tentokrát se můžete těšit na fotografie Pavla Hejného a naše tanečníky ztvárňující jednotlivá znamení zvěrokruhu. O choreografické ztvárnění jednotlivých fotografií se postarala sólistka Baletu ND Zuzana Šimáková. Cena 130 Kč.

 

 

Činoherní kalendář 2016Činoherní kalendář

Mecenášský klub Národního divadla a Nakladatelství ANAG už třetím rokem podpořilo vznik velkoformátového nástěnného kalendáře Činohry ND. Kalendář vychází z vizuálů k premiérám a projektům aktuální sezony, které svébytným způsobem ztvárnila umělecká fotografka Tereza Vlčková. Cena 259 Kč.

Šperky Sněhová královna

Šperky Sněhová královnaČeská firma Preciosa se podílí na vzniku inscenace Sněhová královna. Při té příležitosti vytvořila licencovanou sadu šperků. Divačky se mohou blýsknout originálním náramkem (395 Kč), broží (275 Kč), náušnicemi (295 Kč) či drobnou nálepkou ve tvaru vločky (120 Kč).

 

 

 

Magnetické záložkyMagnetické záložky do knihy

V jednom balení najdete tři praktické záložky do knihy s vyobrazením kostýmních návrhů významných výtvarníků začátku 20. století – Bedřicha Feuersteina, Josefa Čapka a Enrica Prampoliniho. Cena 39 Kč.

ZápisníkZápisník

Zápisník velikosti A6 v červeném nebo zeleném provedení má čisté nelinkované stránky proložené výtvarnými kostýmními návrhy z archivu Národního divadla. Cena 49 Kč.

 

(Nejen) dárky z Národního divadla můžete zabalit do originálního balicího papíru Národního divadla.
2 archy 68x98 cm za cenu 25 Kč.