MENU

Rekonvalescence paní Ivy Janžurové a změny hracího plánu

Národní divadlo v souvislosti s nezbytnou rekonvalescencí Ivy Janžurové připravuje změny v hracím plánu Stavovského divadla.

Inscenace LES a MIKVE budou v měsíci březnu nahrazeny jinými tituly z repertoáru – viz níže. Diváci mohou ve stejný den navštívit náhradní představení, nebo svoje vstupenky vrátit v místě zakoupení. Náhradní reprízy inscenace AUDIENCE U KRÁLOVNY se odehrají na podzim tohoto roku. Divákům zůstávají vstupenky v platnosti, mohou je ale samozřejmě případně i vrátit v místě jejich zakoupení.

Těším se na všechny diváky a slibuju, že nic nezameškám a všechno společně doženeme,“ vzkazuje s humorem z nemocničního lůžka Iva Janžurová.
Děkujeme divákům za pochopení nestandardní situace a paní Janžurové přejeme brzké uzdravení. Těšíme se na její návrat na jeviště první scény," dodává ředitel Národního divadla prof. Jan Burian.

Paní Iva Janžurová se ve čtvrtek 18. února 2016 v Nemocnici Na Homolce podrobila plánovanému kardiochirurgickému zákroku. Operace se zdařila. Její stav je stabilizovaný.

Jednalo se o náhradu aortální chlopně, operace probíhala standardně a trvala v celkové anestézi dvě a půl hodiny. Pacientka již byla přeložena na jednotku intenzivní péče. Po hospitalizaci bude následovat zhruba třínedělní lázeňská péče a soustředěná rehabilitace," uvedl přednosta Kardiocentra Nemocnice Na Homolce MUDr. Ivo Skalský, Ph.D., MBA.

Harmonogram změn představení

Původní představení Náhradní představení
3. 3. Les 3. 3. Kámen
8. 3. Mikve 8. 3. Modrý pták
12. 3. Audience u královny 6. 9. Audience u královny
15. 3. Mikve 15. 3. Modrý pták
18. 3. Audience u královny 8. 10. Audience u královny