MENU

Národní divadlo školám

Speciální nabídky pro školy

Školám, které se u nás zaregistrují, zasíláme několikrát do sezony speciální nabídku na vybraná představení. Stačí jen vyplnit formulář jménem školy.

Předplatné pro školy

Národní divadlo nabízí každou sezonu předplatitelské skupiny pro školy sestavené tak, abyste mohli vzít do divadla nejmladší i starší žáky základních škol, studenty gymnázií, konzervatoří a jakýchkoli dalších středních škol. Nabídku předplatného najdete na webu. Nově nabízíme i předplatné pro pedagogy. Pro bližší informace kontaktujte oddělení předplatného na tel. 224 901 487 nebo e-mailu predplatne@narodni-divadlo.cz.

Slevy na vstupném vhodné pro školy:

- speciální nabídky
- 50% sleva pro diváky do 26 let na vyhrazená místa v hledišti*. Více info zde
- 20% sleva pro děti do 15 let na všechna místa v hledišti na dopolední a odpolední představení

Jak zakoupit vstupenky?

- online
- v pokladnách
- na fakturu pomocí objednávkového formuláře (při odběru 10 a více vstupenek)

Pro další informace kontaktujte Obchodní oddělení Národního divadla

• po–pá 9–17 hod.
• tel.: +420 224 901 319

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

*Národní divadlo a Stavovské divadlo – I. a II. galerie | Státní opera – II. balkon (postranní místa) | Nová scéna – místa na pravém a levém kraji hlediště, respektive do celého hlediště pro představení hraná při redukovaném hledišti (činohra) | Hudební divadlo Karlín – místa v 5. cenové kategorii. Slevu 50 % je možné využít po celou dobu předprodeje. Sleva se nevztahuje na akce typu pronájem a představení hostujících souborů. Slevy lze uplatnit pouze při nákupu vstupenek v pokladnách Národního divadla, nikoli při online nákupu.