MENU

Laterna magika podpoří projekt Srdcerváči

Laterna magika se rozhodla podpořit projekt Srdcerváči, který se „celým srdcem rve“ za dostatek férové práce pro zdravotně postižené.
Úspěšná kampaň Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením NFOZP s názvem Srdcerváči pokračuje. V minulém roce se Srdcerváčům podařilo získat téměř 500 000 korun a najít práci pro více než 600 lidí. Výtěžek je věnován na podporu nových pracovních příležitostí pro lidi, kteří neměli tolik štěstí a kvůli svým handicapům těžko hledají zaměstnání.
A o co že jde? Projekt stojí na principu „win-win“. Jako protihodnotu za finanční příspěvek si dárce může vybrat nevšední dárek či zážitek ze srdcerváčského katalogu, který nelze běžně koupit a který poskytují instituce, firmy, ale i jednotlivé osobnosti. Mezi jiným se také dárci mohou vydat do Laterny magiky a kromě odpoledního představení inscenace Vidím nevidím se podívat i na zkoušku, prohlédnout si zákulisí a setkat se s umělci. Více: http://www.srdcervaci.cz/narodni-divadlo-laterna-magika