MENU

Diář na rok 2016

VÝPRODEJ!

Diář 2016 - ukázka Diář 2016 - ukázkaDiář na rok 2016

Obrazovou část diáře na rok 2016 tvoří fotografie z Archivu ND, rámcově z období let 1881–1920. Půvabné snímky evokující secesní ateliérová fota (a často jimi skutečně jsou) tvoří základ naší archivní fotodokumentace. Objevují se zde jména fotografů jako František Drtikol, J. F. Langhans nebo Karel Váňa, který se jako herec ovšem na snímcích také objevuje. A s ním celá plejáda slavných osobností: Anna Sedláčková, Marie Hübnerová, Hana Kvapilová, Augustin Berger, Eduard Vojan, Karel Hašler, Leopolda Dostalová a další. Akční cena 39 Kč.

Kalendář Baletu - titulní stranaKalendář Baletu

Tentokrát se můžete těšit na fotografie Pavla Hejného a naše tanečníky ztvárňující jednotlivá znamení zvěrokruhu. Na stránkách kalendáře najdeme kromě kalendária texty astroložky Markéty Vostré. O choreografické ztvárnění jednotlivých fotografií se postarala sólistka Baletu ND Zuzana Šimáková. Akční cena 99 Kč.

 

 

Činoherní kalendář

Kalendář Činohry 2016Mecenášský klub Národního divadla a Nakladatelství ANAG už třetím rokem podpořilo vznik velkoformátového nástěnného kalendáře Činohry ND. Kalendář vychází z vizuálů k premiérám a projektům aktuální sezony, které svébytným způsobem ztvárnila umělecká fotografka Tereza Vlčková. Akční cena 179 Kč.

Diář a kalendáře můžete zakoupit v hlavní pokladně Národního divadla.
(Národní 4, Praha 1, po–pá 9–18, so–ne 10–18, v hrací dny Nové scény otevřeno do začátku představení)